HABERLER: Ece Seçkin’den ‘kalça’ yorumuna tepki: Sen avukat mısın?

Ece Seçkin, tatilde mavi bikinisini giyip, 1.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından “Benim haftaya giriş mood’um böyle oldu! Keyifler yerine geldiyse başlıyoruz güzeli. Parti başlasın” mesajıyla yayınladı. Şarkıcının iddialı bikinisiyle verdiği pozlar ve ‘Güzelim’ klibinden yayınladığı bir kesit sosyal medyada gündem oldu.

Ece’den mini elbiseli konser pozları

“KALÇA İLLA Kİ FOTOĞRAFTA AÇIK ŞEKİLDE OLACAK”

Bir takipçisi, 60 binden fazla beğeni alan Ece Seçkin’e “Kalça illa ki fotoğrafta açık şekilde olacak. Şart gibi bir şey oldu bu bazı kızlarda” yorumunda bulundu. 30 yaşındaki şarkıcının bir hayranının “Sizi ne ilgilendiriyor?” sözleriyle tepki göstermesi üzerine ise “Sen avukat mısın canım?” mesajını yazması dikkat çekti.

ECE SEÇKİN’DEN TEPKİ

Söz konusu yorumları gören Ece Seçkin kayıtsız kalamadı ve kıyafetinbe tepki gösteren takipçisine, “Sen avukat mısın?” yanıtını verdi. Seçkin’e sosyal medyada çok sayıda destek mesajı yağdı.

Telefon fırlatılan anların görüntüsü ortaya çıktı!

“ÇİZGİYİ AŞTI YORUMLAR”

Ece Seçkin, geçtiğimiz mayıs ayında, magazin gündem,nden düşmeyen sahne kostümleri tartışmasıyla ilgili konuşmuştu.

Alıntı Metni

Muhabirlerin “Dekolteyi eleştiren kişiler ile aynı projede yer alır mısınız?” sorusuna ise şarkıcı, “Neden almayayım? Politik olmak için söylemiyorum bunu. Onun görüşüne de saygı duyuyorum, ama ‘et parçası’ falan bunlar çok ayıp, çok tatsız ve çok talihsiz açıklamalar” yanıtını vermişti.

NE OLMUŞTU?

Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde sahne kostümleriyle ilgili tartışmada kullandığı ifadelerle gündeme gelmişti. Şarkıcı, “Ben bir kuyuya taş attım altı hafta önce; benim bir şey yapmama gerek kalmadı, herkes bir şey yaptı. Şunu söylemek istiyorum, bizim örf ve adetlerimiz var. Ben de sahneye çıkıyorum, dekolte giyiyorum. Bunun sadece bir dozajı olduğunu söyledim. Kim ne isterse onu giysin ama çocuklarımız var. Saçma sapan şeyler, artık bunlar mide bulandırıyor. Yani Aleyna İngilizce şarkı söyledi, en iyi dil edebiyatla söyle bunu. Ben çok iyi biliyorum, ben de dil edebiyat mezunuyum. Bizim büyüklerden öğrendiğimiz bu değildi. Ben Sezen Aksu, Ajda Pekkan öğrencisiyim, böyle şeyler görmedik. Sanatçı topluma yön verendir” diye konuşmuştu.

Karaca, “Bir kesim de bunu kadına şiddet olarak görüyor, sizin söylemlerinizi” sözlerine ise, şu sözlerle cevap vermişti:

Alıntı Metni
‘Seni ve duygularımı kelimelerle ifade etmem imkansız’
PaYLaŞşşş