Altan Gördüm: Kanseri yendim, bana Vahide Perçin baktı

Altan Gördüm, geçtiğimiz yıllarda Kabataş’ta ‘Son Vapur’ adlı filmin setinde görüntülenmişti. Saçlarını kısacık kestiren Vahide Perçin’in yeniden kansere yakalandığı öne sürülmüştü. Bu iddiayı yalanlayan eski eşi Altan Gördüm, “Rol aldığı diziden ayrılıp saçlarını kestirince ortaya böyle bir iddia atıldı. Ama sağlığı çok iyi. Artık kendisine zaman ayıracak. Geçmiş yıllarda sağlık durumu nedeniyle saçlarını kesmişti ama bu kez öyle bir problem yok” demişti.

“İLK TANIŞTIĞIMIZDA DA KISAYDI”

Sözlerini sürdüren Altan Gördüm, “Vahide ile ilk tanıştığımızda da saçları kısaydı. Saçlarını kendi isteğiyle kesti” açıklamasında bulunmuştu.

2011 YILINDA KANSERE YAKALANMIŞTI

Vahide Perçin, 2011 yılında meme kanserine yakalanmış ve tedavi görürken yıllardır uzun kullandığı saçlarını kazıtmak zorunda kalmıştı.

YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

Altan Gördüm, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. 21 yıllık eşi Vahide Perçin ile neden boşandıklarını ilk kez anlatan Gördüm, yıllar önce kanseri yendiğini de itiraf etti.

“İLİŞKİYİ YÜRÜTEMEDİĞİMİZ İÇİN BOŞANDIK”

Ünlü oyuncu, “Bir neden olması gerekliydi. Vahide benim en iyi arkadaşımdır. Ortaklığımız devam ediyor, evlerimiz çok yakın, yaz tatillerine beraber gideriz ve özel günlerde birlikte yemek yeriz. Ben dünya görüşü olarak her şeyin bir üretim olduğunu düşünüyorum. Biz şu an bir üretimdeyiz. İkili ilişkiler de öyledir. Sevgi, dostluk, hayata bakışında bir şey üretirsin. Bir süre sonra patinaj yaparsan kimse kimseyi yıpratmasın. İlişki yürümüyorsa dostça ayrılırsın bu kadar basit” dedi.

“BARIŞMA DURUMUMUZ YOK”

Haklarında çıkan barışma iddiasıyla ilgili de konuşan Altan Gördüm, “Biz Vahide ile Beşiktaş’taki balıkçılara çok gittiğimiz için bizi sık sık birlikte görüyorlar. Yoldan görenler kendilerince böyle bir şey yakıştırmışlar. Böyle bir şey yok, biz zaten sürekli birlikteyiz” ifadelerini kullandı.

“TÜMÖR VARMIŞ AMA ERKEN YAKALAMIŞ”

Yıllar önce cilt kanserini yendiğini söyleyen usta oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Altan Gördüm’e ‘dolandırıcılık’ suçlaması!
PaYLaŞşşş