Haberler: Survivor Yunus Emre hakkında sevgilisi Beria Gözen’den şiddet iddiası!

Son olarak Survivor 2022 All Star’da yarışan Yunus Emre Özden; Nagihan Karadere, Yasin Obuz ve Gökhan Keser ile eleme heyecanı yaşamış, halk oylamasında en düşük SMS’i alarak adaya veda etmişti. Acun Ilıcalı tarafından sonuç açılandığında yakın arkadaşı Yasin’e sarılan Yunus Emre gözyaşı dökmüştü. Adaya veda ettişkten sonra yurda dönen Özden, sevgilisi Beria Gözen ile Yeniköy’de bir mekandan çıkarken görüntülenmiş, Survivor’da yaşadıklarını anlatmıştı.

“ADAYI YAKACAKTIK”

Alıntı Metni

“KORKUDAN ŞİKAYETÇİ OLAMADIM”

Adada kavgacı yapısıyla dikkat çeken Yunus Emre Özden, şiddet iddiasıyla gündeme geldi. Survivor Yunus’un 3.5 yıllık sevgilisi Beria Gözen, darp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Posta gazetesinde yer alan habere göre; Gözen, “Beni yaklaşık 1.5 ay önce de darbetmişti. Silivri’de bir hastaneye gittim ama tedavi sırasında yanımda olduğu için korkudan şikayetçi olamadım. Kendisi uyuşturucu madde kullanır” dedi.

BİR AY UZAKLAŞTIRMA!

Mahkeme, Beria Gözen’in daha önce de şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayetçi olduğu Yunus Emre Özden hakkında bir ay uzaklaştırma kararı verdi.

“İSTEDİKLERİ OLMAYINCA ŞİDDET!”

Geçtiğimiz aylarda Yunus Emre Özden’in, kız arkadaşı Beria Gözen’e şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Gözen, hastane odasından çektiği kareyi paylaşmıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gözen, “Kadına gücü yeten erkekler, acizler… İyi görünüp numara yaparlar. İstedikleri olmayınca şiddet! Her türlüsüne lanet olsun. En basiti ailesi şahit duruma. Uykulardan sıçrayarak uyanıyorum. Allah ıslah etsin, benden uzak etsin. Yapılan yanlışlar beni yordu. Davamdan vazgeçmeyeceğim. Bir insanın hayatı oyuncak değil. Yak, yık, otur, seyret asla değil” ifadelerini kullanmıştı.

“KUŞ ETİ YEMEYE ALIŞANLAR…”

Gündem olan paylaşımların ardından sessizliğini koruyan Yunus Emre Özden’den “Kuş eti yemeye alışanların, kaplana dişi geçmez!” şeklinde paylaşım gelmişti.

Bahar Candan’ın gerçek hali şaşırttı
PaYLaŞşşş