Haberler: Seda Sayan ile Çağlar Ökten çifti alışverişte!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Seda Sayan (59), geçtiğimiz aylarda eşini dinlemek için konser işleri almadığını söylemişti. Sayan, konuyla ilgili; “Merhaba arkadaşlar, sizi gördük iyi olduk. Bizler iyiyiz, benim işlerim, Çağlar’ın sahneleri oluyor. Ben de gidiyorum her sahnesine, doyasıya eğlenip kurtlarımı döküyorum. Çağların sesine de, sahnesine de bayılıyorum ben. Kendim bu aralar sahne almıyorum. Sadece eşimin sahnesini izlemek, onu dinlemek için konser işi almıyorum” açıklamasında bulunmuştu.

‘KAVGA’ İDDİASI

Seda Sayan ile Çağlar Ökten, sonrasında ise kavga ettikleri iddialarıyla gündeme gelmişti. Çıkan kavgada Ökten’in evin camını kırdığı, güvenlik amacıyla barikat kurtulduğu öne sürülmüştü.

Seda Sayan, sosyal medyada hızla yayılan dedikodulara TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında cevap vermişti. Olayın perde arkasını anlatan Sayan, şunları söylemişti:

Alıntı Metni
Çağlar Ökten’in oğlu Artur’dan ‘Seda Sayan’ yorumuna yanıt!, Seda Sayan: Yumurtalarımı NFT olarak satabilirim!

“RAHATSIZ OLDUM, OLAYI ARAŞTIRDIM”

“Çağlar ile arkadaşlarımıza davetliydik, olayı onlara da anlattık” diyen ünlü şarkıcı, “Sonra bu sosyal medyaya düşen mesajlar bana da gelmeye başladı. Rahatsız oldum, olayı araştırmaya karar verdim. Evdeki kadına dedim ki ‘Bana magazincilerden mesaj geldi. Böyle böyle’ diye açıkladım. Görevli kadın: “Beni aşağıdan aradılar, camınız mı kırıldı, barikat kuralım. Neden haber vermediniz’ dediler?” açıklamasını yaptı. Resepsiyonu aradım, ‘Komşularımızdan biz yokken bir şikayet geldi mi?’ diye sordum. ‘Yok gelmedi’ dediler. O gün çalışanları araştırdık, bizim evde çalışan kadını arayan kişiyi bulduk. O gün binaya asansör kurulmuş, büyük ihtimalle onlar kırdı ama bize söylemediler. Sonra Seda’nın evinin camı kırıldı oldu. Haber doğru. Camım kırıldı ama içerik yanlış. Her gün el ele çıkıyoruz resepsiyondan. Nereden çıktı bu haberler anlamadım” ifadelerini kullanmıştı.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Bu sözlerle kavga ettikleri iddiasını yalanlayan ünlü isim, sonraki günlerde eşi Çağlar Ökten’i her zaman olduğu gibi sahne aldığı mekanda yalnız bırakmamıştı. Geceden kareleri paylaşmayı da ihmal etmeyen sanatçı, eşinin sahnesine çıkarak, ‘Bak Gör’ parçasını seslendirmişti.

MAĞAZADAN EL ELE ÇIKTILAR

Şimdilerde mutlu evlilikleri devam eden Seda Sayan ile Çağlar Ökten, önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Ötken, bir mağazada alışveriş yapan şarkıcının yanından bir an olsun ayrılmadı.

Bir ara alacağı ürünler arasında kararsız kalan Sayan, eşine dönerek “Hangisini alayım aşkım?” dedi ve kendisine yardımcı olmasını istedi. Ökten, Sayan’ın aldıklarını ödedikten sonra mağazadan birlikte el ele çıkan çift; muhabirlere ‘Kolay gelsin’ demekle yetinerek, konuşmamayı tercih etti.

Seda Sayan eşinin elini bir an olsun bırakmadı, Seda Sayan estetiğe doyamıyor!
PaYLaŞşşş