HABERLER: Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm! Nalan ile Hayri’yi kim gördü?

SELİN CEYLAN /Milliyet.com.tr
Camdaki Kız’ın en son bölümünde Nalan’dan şüphelenen ve Hayri’yle aralarında bir şey olduğunu düşünen Selen adres yanlışlığı yüzünden Hayri’nin evine ulaşamadı. Nalan ve Hayri keyifli keyifli kahvaltılarına devam ettiler. Tabii ki Feride’den gelen telefona kadar. Feride yaşananların farkındaydı ve apar topar eve dönen Nalan’la duygusal bir konuşma yaptı. Ona çok güvendiğini ve aptalca bir şey yapmayacağını bildiğini söyledi.

Üç kategoride de en çok izlenen dizi

FERİDE METİN’LE HESAPLAŞTI

Kardeşi Metin’i görür görmez Feride kızı Sema’ya tecavüz ettikten sonra yaşadıklarını anlattı. ‘Sen benim ve Adil’in içindeki huzuru öldürdün! Kızımızı öldürdün! Kendi öz yiğenine tecavüz eden bir pislik, seninle aynı kanı taşıdığım için kaç kere canıma kıymaya çalıştım biliyor musun? Bilmezsin senin gibi ırz düşmanları bilmez. Nalan senin yüzünden hak etmediği bir hayat yaşadı. Senin bu hale getirdiğin Feride’yle yaşadı. Senin yüzünden kimseye güvenemedim. Kardeşim bunu yapıyorsa herkes yapar dedim. Son nefesimi vermem gerekse bile onunla görüşmene izin vermem. Seni bilirse, annesine yaptıklarını bilirse yaşayamaz. Nalan’ı görmeyi bir daha denersen önce seni sonra kendimi öldürürüm” dedi. Feride, Metin’in yanıtını beklemeden gitti.

KIZIM GİTTİ RAFET!

Pervin, kızı gittiği için Rafet’e dert yandı bu sırada bu konuşma Gülcihan’ın gözetimi altındaydı. Pervin kızına ve Muzo’ya yaptıkları için özür diledi. Üstüne üstlük zamanında affedemediği Rafet’ten de af diledi. Gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan Pervin Rafet’i affettiğini söyledi. Rafet de büyük bir olgunlukla ‘Sürüklendiğin öfkeye ben sebep oldum, senin anlayacağın bu kabahate ben de ortağım’ dedi. Rafet’in boşanacağını duyan Pervin’in gözleri ışıldadı.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İÇİN…

GÜLCİHAN GERİ DÖNDÜ

Şirkete gelen çocuklar, Muzo önderliğinde babasına otelleri satmaması gerektiğini anlatmaya çalışsalar da Rafet’ten azarı yediler. Rafet, şirket için kimsenin çöpünde dahi hakkı kalmadığını söyledi. Cümlesi bitmeden odaya giren Gülcihan boşanma protokolünü yırttı. Gülcihan Rafet’e rest çekti. Boşanmayacağını ve boşanmadığı için de hiçbir oteli satmayacağını söyledi ve odadan çıktı.

EMİR OTELLERE TALİP

Geçmişte olanlar üzerine konuşup özür dileyen Emir, Rafet’in gönlünü kazandı. Oteller için ortaklığa talip olduğunu ve işlerin başına geçeceğini söyleyen Emir Rafet’ten taktiri aldı. Tabii ki ortaklık istediği otellerin ‘Koroğlu’ ismiyle kalacağını belirtti.

SEDAT YİNE FERİDE’NİN SORGUSUNDA

Son durum güncellemeleri alan Feride, Sedat’a Cana ile görüşüp görüşmediğini sordu. Yalan üstüne yalan söyleyen Sedat, Feride’yi kandıramadı. Tokadı suratına yedi. Cana’yı idare etmek için boşanacağını söylediğini itiraf etti. Duydukları karşısında iyice sinirlenen Feride “madem sevgilinle beraber olmak istiyorsun o zaman Nalan ile boşan” dedi. Sedat yalvar yakar böyle bir şey istemediğini söyledi. Her şeyi Nalan üzülmesin diye yaptığını söyledi. Feride’den son bir şansı kaptı ama bir şartla. Akşam Nalan’ı yemeğe götürmesini ve onu çok mutlu etmesi gerektiğini söyledi.

Camdaki Kız’da Nalan ve Hayri yakalandı!

HAYRİ’NİN SÜRPRİZİ BOZULDU

Sedat’ın planıyla Hayri’yle buluşması bozulan Nalan çok gergin ve keyisizdi. Hayri’yiyle işi olup olmadığını Muzo’ya soran Sedat, Hayri’den akşam gidecekleri yere bırakmalarını istedi. Nalan bu teklifi duyar duymaz karşı çıktı ama nafile. Sedat’la el ele evden çıkan Nalan’ı görüce Hayri’ yıkıldı.

‘Camdaki Kız’ ekibinden Tamer Levent’e sette doğum günü kutlaması

Feride’yle Alp’in planı işliyordu. Gidecekleri yere magazincilere haber verip ve sorması gereken sorulara kadar ayarladılar. Alp’te bu röportajı izletmek üzere Cana’ya bir şeyler izleyelim teklifinde bulundu. Sedat’a mesaj atan Cana, Sedat’ın uyuduğundan emin olduktan sonra Alp’in teklifini kabul etti. O sırada Sedat ve Nalan ilk yemek yedikleri yere gittiler. O günden bahseden Sedat, Nalan’ı etkilemeye çalıştı. Ama Nalan bundan hiç mutlu değildi ve Hayri’yle konuşmak için bahane bulup masadan kalktı. Bu geceki sürprizini elinde olmayan sebeplerden bozduğunu söyleyip özür diledi Hayri’den. Hayri konuşmasını dinledikten sonra ‘Bitti mi?’ sorusuna cevabını alınca orayı terk etti.

‘NALAN’IN ÖZ ANNESİ OLMADIĞINI BİLİYORUM!’

Magazincilerin sorularına büyük özgüvenle cevap verdi Sedat. Nalan sorulan hamilelik soruları karşısında şoke oldu. Bu sırada Alp de Cana’ya röportajı izletti. Emir’i akşam yemeğine çağıran Rafet, bütün ev halkını akşam yemeği için bekletti. Merakla gelecek kişi hakkında tahminde bulunan evdekiler Rafet’in ‘Şirketi devredeceğim kişi gelecek!’ demesiyle bir şok daha yaşadı. Bu sırada Feride imalarla Gülcihan’a laf soktu. Bunun üzerine özel olarak konuşmak istediler ve ‘Nalan’ın öz annesi olmadığınızı biliyorum’ dedi.

Bekledikleri kişinin Emir olduğunu gören herkes ikinci kez şok yaşadı. Nalan yine bir bahane bulup Hayri’nin yanına kaçtı. Defalarca özür dileyen Nalan’a sorduğu tek soru ‘Hamile misin?’ dedi.

Hayır cevabını verdikten sonra tüm duygularını açıklayan Nalan, konuşmanın sonunda Hayri’yi öptü. Arabadan inen birinin sesiyle irkildi.

PaYLaŞşşş