Talat Bulut: Benden daha iyi oyuncu görürsem kıskanırım ama yok!

Talat Bulut, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı. Rol aldığı dizinin reyting sonuçları nedeniyle keyifsiz olduğunu belirten oyuncu, canlandırdığı güçlü karakterin son bölümlerde güçsüz bir hale getirilmesi nedeniyle senaristlere sitem etmişti: Set çalışmaları iyi de sonuçlar tatsız tabii ki. Reytinge bağlı her şey gelişiyor ya, onun için sonuç bizi üzüyor. Enerjimizi tüketiyor.

“KAVGA EDİNCE ADINIZ HUYSUZ OLUYOR”

Sette oyuncuyu etkileyen pek çok nedenin olduğunu dile getiren 66 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni


“BENİM HİÇ SİX PACK’İM OLMADI”

Oyuncuların kendilerini geliştirmesi gerektiğini savunan Bulut, ayrıca isim vermeden ekranda vücutlarına gösteren isimlere ‘six pack’ göndermesi yapmıştı:

Alıntı Metni
Talat Bulut isyan etti! ‘200 bin TL almışım çok mu?’

“BEN KONUŞUNCA TROLLER SALDIRIYOR”

Talat Bulut, son olarak Etiler’de yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Setten vakit buldukça arkadaşlarını ziyaret ettiğini söyleyen Bulut, ‘2022 sizin için nasıl geçti?’ sorusuna, ”Son yılların iyi geçmediğini söyleyebilirim. Benim statümdeki bir adam pahalılıktan bahsediyorsa nasıl bir yıl geçtiğini siz düşünün. Ben konuşunca troller bana saldırıyor ama beni bu durum etkilemiyor” dedi.

“YETENEK İNSANI GÜZELLEŞTİRİR”

Selçuk Yöntem’in ‘iyi bir oyuncu görünce kıskanıyorum’ açıklaması sorulan Talat Bulut, ”Ben de benden daha iyi bir oyuncu görürsem kıskanırım. Ama yok” diyerek gülümsedi. Bulut, başrollerin güzellerden seçilmesiyle ilgili ise, ”Türkiye’de güzelliğin yetenek olduğunu sanıyorlar halbuki yetenek insanı güzelleştirir” dedi.

Talat Bulut paylaştı: Bu dostluk tam 42 yıllık
PaYLaŞşşş