HABERLER || Demet Özdemir’den yorum itirafı

Geçtiğimiz haftalarda görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, adeta yılın düğününe imza atmıştı. Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı törende üç farklı gelinlik giyen oyuncunun ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Özdemir’in gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları de çok konuşulmuştu. Şarkıcının kalın tabanlı ayakkabılarına yorum yağmıştı.

“VE SONSUZ DEK MUTLU YAŞAMIŞLAR”

Yaklaşık iki yıllık birlikteliğin ardından nikâh masasına oturan Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım gelmişti. 37 yaşındaki şarkıcı, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar” mesajını yayınlamıştı.

BALAYI POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, 15.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından balayı karelerini yayınlamıştı. Eşi ve kendisinin fotoğraflarına kalp emojisiyle birlikte “Balayı” notunu düşen Demet Özdemir’e, bir saatte yüzlerce yorum ve 250 binden fazla beğeni gelmişti.

Oğuzhan Koç’un damat pozuna Demet Özdemir’den yorum!

“ÖYLE DÜNYAYI KURTARAMAZSINIZ”

Şimdilerde eşi Koç ile birlikte tatilin tadını çıkaran Demet Özdemir,L’officiel dergisine verdiği röportajda aşk hakkında konuştu.Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslendi. Özdemir, konuyla alakalı şöyle dedi:

Alıntı Metni

Aşkın da artık ‘tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü’ söyleyen ünlü isim,“Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” ifadelerini kullandı.

Demet Özdemir, “Aşk ve sevgi, kabulden geçiyor. Yargılamadan, çekip gitmeden önce karşı tarafın sevgiyle nasıl tanıştığına bakmak, çocukluğuna inmek gerekiyor. Sevmiyor değildir, belki gerçekten sevemiyordur, kim bilir” dedi.

“Ailemize hoş geldin”

“YORUMLARA BAZEN ÜZÜLÜYORUM”

Sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf eden oyuncu, konuyla ilgili;“Başlarda çok sinirleniyordum, nihayet başa çıkmayı öğrendim. Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan kırıcı yorumlar bir tarafa, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu denli kötülük kusabilmesi asıl üzüntüm. Nihayetinde herkes kendini yansıtıyor. Yansıyanlar üzücü” ifadelerini kullandı.

Öte yandan düğünden kareleri takipçileriyle paylaşan Demet Özdemir, fotoğrafa yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan eleştirilere göndermede bulunmuştu. Güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” mesajını yazmıştı. Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismin paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

Oğuzhan’dan Demet’e dudak uçuklatan hediye

MÜKEMMEL OLMAYACAK ZATEN

Demet Özdemir, düğünü öncesi verdiği röportajda evlilik hakkında ise“Kendimizi birey olarak ne kadar tamamlanmış hissetsek de yeni yolculuklara ihtiyaç duyuyoruz. Birlikte keşfetmek, bu yolculuğun en güzel hali. Oğuzhan ile eğlendiğimiz bir düğünün hayalini kurduk. Yoğun iş temposundan detaylarına çok hâkim değilim. Mükemmel olmalı diye kasmıyoruz. Olmayacak zaten. Her şey bunu kabul etmekle başlıyor. Zaten gelinlik ve damatlık içerisinde ne kadar konforlu hissedilebilir ki?” diye konuştu.

PaYLaŞşşş