Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül’e: O benim ilham kaynağım!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Ocak 2021’den bu yana ekranlardan uzak olan ancak 2016’da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile ‘Gecenin Ucunda’ dizisinde rol almaya başlayan güzel oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımıştı.

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren 29 yaşındaki güzel, “Çocuk özlemi çekiyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

KUTLAMAYA KATILDILAR

2012 yılında yayın hayatına başlayan L’Officiel Türkiye dergisi, 10’uncu yaşını özel bir etkinlikle ünlü bir restoranda kutladı. Kutlama gecesine; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Ece Sükan, Alp Navruz, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Özgecan Gürel, Seda Bakan, Derya Uluğ, Gonca Vuslateri, Ege Kökenli, Esra Bilgiç ve Didem Soydan gibi pek çok ünlü isim katıldı. Şarkıcı Alya’nın sahne aldığı gecede oldukça keyifli, renkli ve eğlenceli anlar yaşandı.

“HEYECANLA BEKLİYORUM”

Geceye katılan Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pandemi döneminde çekilen, ‘Kimdir Bu Mitat Kahraman?’ filmi ile ilgili konuşan Doğulu; “Kimse sokağa çıkmazken, bizim kendimize ve yapacaklarımıza güvenerek, her türlü kurala uyarak ortaya çıkarttığımız bir proje. Üretimin durduğu zamanda, üreterek insanlara destek olduğumuz bir iş oldu. Ocak ayının son haftasında vizyonda olacak” dedi.

‘Olduğun her gün şölen!’

Neslihan Atagül de dijital bir platform için çektiği ‘Ah Belinda’ filminden bahsetti. Atagül; “Var olan bir projeydi, Müjde Ar oynamıştı. Biz de bu filmi günümüze uyarlayarak çektik. Çekimler tamamlandı. Ne zaman çıkacağı konusunda ben bilgi veremiyorum. Ama aşırı heyecanlıyım, benim için çok büyük gurur. Bakalım ben de heyecanla bekliyorum. Çok çabaladık. Elimizden gelenin en iyisini yaptık, umarım sizlerde çok beğenirsiniz” şeklinde konuştu.

Birlikte oynadıkları dizi hakkında da konuşan çift, “Güzel bir iş oldu, umarım ekranlarda kalmaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

AŞK BAKIŞLARI

Muhabirlerin, birbirlerine aşkla baktıklarını söylemesi üzerine kahkaha atan ikiliden Kadir Doğulu; “Neslihan benim varoluş sebebim. Onun içinde yananı ve arzu ettiğini göstermeye çalışması benim hayat gailem oldu. Umarım bu herkes tarafından fark edilir” dedi.

Gazetecilerin, “Kadir Bey, ilerleyen zamanda bir şiir kitabı yazmak ister misiniz?” sorusuna Doğulu; “Neslihan yazdırmaya devam ederse olur. Çünkü o benim ilham kaynağım” ifadelerini kullandı.

Neslihan Atagül’ün paylaşımına Kadir Doğulu’dan yorum
PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir