Set Ekstra, ‘Arka Sokaklar’ dizisinin setinde

milliyet.com.tr

Kanal D ekranlarının sevilen ev en uzun soluklu yapımlarından olan Arka Sokaklar, 17’nci sezonu ile yayın hayatına devam ediyor. Dizinin setine Kanal D’de pazar günleri saat 09:20’de yayınlanan Set Ekstra konuk oldu.14 Ekim Cuma günü yeni sezonuna başlayacak dizi sevenleri tarafından heyecan ile bekleniyor…

Set Ekstra’nın üçüncü bölümünde; Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar, ‘Arka Sokaklar’ setinde Özgür Ozan ile bir araya geldi. Dizinin 17’nci sezonuna başlamanın heyecanını yaşayan oyuncu, “İnşallah uğur getirirsiniz, yüzümüz gülüyor. Burada herkes birbirini tanıyor” açıklamasında bulundu.

“YENİ BİR GÜÇLE BAŞLIYORUZ”

Dizinin Rıza Baba’sı Zafer Ergin, “17’inci sezona girdik. Senaryomuz seyircinin isteğinin doğrultusunda sürecek” dedi. Asiye Acar’ın “Zayıflamışsınız gibi geldi” sözlerine karşılık oyuncu, spor yaptığını söyledi. Ergin yeni sezonla ilgili; “Hazırlıklarımız uzun sürdü. Yeni bir güçle başlıyoruz” dedi.

“YEDİ YILDIR AYNI MONTU GİYİYORUM”

Dizinin Hakan Komiser’i Ozan Çobanoğlu, “Çok eğleniyoruz, çok gülüyoruz” dedi. “Her sene yeni bir mont değil de. Çevirip çevirip aynı montu giyiyorum. Yedi yıl önce ilk giydiğim montu giymeye devam ediyorum” dedi. Karakteri için alışveriş de yaptığını söyleyen Çobanoğlu, “Buraya getiriyorum, karakteri giydiriyorum” açıklamasında bulundu.

Arka Sokaklar’ın Selin Komiser’i Oya Okar ise “17’nci sezonumuza başladık. Yoğun gidiyor. Sürekli koşuyoruz biz, form tutuyoruz” açıklamasında bulundu. Okar, “Sokakta ne kadar çok izlediğini görünce mutlu oluyor insan” dedi.

“17 YIL OLDU BEN BİLE İNANAMIYORUM”

Dizinin 17 yıllık yönetmeni Orhan Oğuz, “17 yıl oldu ben bile inanamıyorum. İlişkilerimi daha medenice kuruyorum. İnsanlara saygım var. Onlar da bana saygı duyuyor” açıklamasında bulundu.

Arka Sokaklar’da şaşırtan veda sahnesi!
PaYLaŞşşş