Özcan Deniz’den hayranlarına: Sizler için varım!

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

Özcan Deniz: Para uğruna evladımı benden kopartmaya çalışıyorlar!

“İYİ Kİ GELDİN”

Zaman zaman sevgilisiyle pozlarını takipçileriyle paylaşan Özcan Deniz, geçtiğimiz hafta Dadgar’ın doğum gününe özel bir paylaşımda bulunmuştu. Sevgilisi için masal figürlerinin yer aldığı bir pasta yaptıran Deniz, paylaşımının altına şu notu eklemişti:

Alıntı Metni

22 yaş büyük sevgilisi Özcan Deniz’in sürprizine kayıtsız kalmayan Dadgar ise ilk olarak pastasını “Doğum günü sürprizim” notuyla kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Ardından ünlü şarkıcı ile sarıldığı anlara; “Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki varsın” mesajını yazmıştı.

“BİR İTİRAFTA BULUNMAK İSTİYORUM”

50 yaşındaki Özcan Deniz, tüm bunların ardından tekrar Kıbrıs’ta bir otelde konser verdi. Şarkıcı ve oyuncu; sahneden kendisini dinlemeye gelenlere seslenerek, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Yaklaşık üç saat sahnede kalan Deniz, sevilen şarkılarını yanı sıra Neşet Ertaş ve Orhan Gencebay’ın şarkılarına da yer verdi.

‘Feyza’nın sevgilisi olamaz’
‘Tek derdim oğlumun velayeti’
PaYLaŞşşş