Serenay Sarıkaya: Artık şaşırmayın, yapacağım bunu!

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra adı Umut Evirgen’le aşk yaşayan Serenay Sarıkaya, Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının haberine göre; yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Evirgen’le yollarını ayırmıştı. Serenay Sarıkaya’nın, ayrılıkla ilgili yakın çevresine; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenilmişti.

YALANLADI

‘Şahmaran’ adlı dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddiası ise magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. Sarıkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Deniz ile aşk yaşadığına ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirmişti. Güzel oyuncu, “Hakkımda çıkan iddia doğru değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden iddialar üretmeyin” ifadelerini kullanmıştı.

PARTİDE GÖRÜNTÜLENDİ

30 ülkeden gelen televizyon dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu Academy Day’in kapanış partisi, önceki gece The Peninsula İstanbul’da gerçekleşti. Serenay Sarıkaya da geceye katılanlar arasındaydı.

Serenay Sarıkaya’nın sandık tarzı! Seçim kombininin fiyatı ortaya çıktı

“ŞARKI VE DANS KONUSUNA ARTIK ŞAŞIRMAYIN”

Geçtiğimiz günlerde Alice Müzikali’nin ardından arkadaşlarıyla yaptığı eğlence anlarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Dans videosu ile sosyal medyayı sallayan Sarıkaya, “Teşekkür ederim, yapım bu, stilim bu. Şarkı ve dans konusuna artık şaşırmayın. Bu benim ve yapacağım bunu” dedi.

“BENİ ÇOK ARAYACAKSINIZ”

Çok ufak bir tatil arası olacağını söyleyen Sarıkaya, “Size niye söyleyeyim ki, beni çok arayacaksınız” diyerek kahkaha attı. Umut Evirgen’in geçtiğimiz günlerde fotoğrafının altına attığı yorum magazin dünyasında gündem olmuştu. Sarıkaya bu sorulara yanıt vermedi.

Serenay Sarıkaya kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı
PaYLaŞşşş