Cansu Tosun’dan mutlu aile pozu

Şimdilerde ‘Beni Sev’ adlı filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Cansu Tosun, birkaç gün önce başrolünde oynadığı filmin setinde muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.2011 yılında çekilen ‘Küçük Hanımefendi’ dizisinde rol alan, ardından ‘Kayıp Şehir’ ve ‘Bugünün Saraylısı’nda kamera karşısına geçen Tosun, annelik hakkında konuşmuştu.

“ANNELİK BENİ DAHA TATLI BİRİ YAPTI”

Güzel oyuncu, “Annelik kendime güvenimi arttırdı hayata bakış açımı değiştirdi. Daha tatlı biri oldum. Erkan da çok ilgili ve iyi bir baba. Marsel bizim bir parçamız ve yol arkadaşımız. Biz de ona iyi bir yol arkadaşı olmanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Bir çocuğu yetiştirmek çok özveri isteyen bir iş tamamen vaktinizi ayırmanız gerekiyor. Öyle üç çocuk yapalım bakarız düşüncesiyle olmuyor belirli bir dönem tamamen ona ait olmanız gerekli” demişti.

Erkan Kolçak Köstendil ile mutlu bir evliliği olan Cansu Tosun, “Tek çocuk bizim hayalimizdi. Gerçekleştirdik ama ilerisi ne gösterir bilemem tabi” ifadelerini kullanmıştı.

“BİZİM BİR YERE AİT OLMA HİSSİMİZ YOK”

Üç yıl aradan sonra yurt dışına bir diziye konuk oyuncu olarak giden Cansu Tosun, “Benim hep global çalışma hayallerim vardı onların peşine gitmeye de çalışıyorum. Başka bir dilde, başka bir coğrafyada başka bir ülkede oyunculuk yapmak çok heyecan verici. Ama genel olarak ben bir yere ait olma hissini taşımıyorum. Erkan da aynı şekilde. Sonuçta ben Almanya’ya göçen bir ailenin kızıyım zamanında dedem gitmiş. Erkan da Bulgaristan göçmeni. O yüzden biz ailece yerimizde duramıyoruz her yer bizimmiş gibi düşünüyoruz. Şimdi Marsel de bize benzemeye başladı. Keşfetmek bizi çok coşkulu hissettiriyor. Dünyadaki her yer hepimizin olmalı bence” şeklinde konuşmuştu.

Cansu Tosun’dan son nokta

BODRUM’A GİTTİLER

2018 yılından bu yana mutlu birliktelikleri devam eden Cansu Tosun ile Erkan Kolçak Köstendil’den yeni pozlar geldi. Hafta sonunu Bodrum’da geçiren veBodrum Türk Filmleri haftasına katılan ünlü çiftten Tosun, eşi ve oğluyla olan fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Cansu Tosun’un “Festivalciler” notunu düştüğü paylaşıma, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Cansu Tosun: Güzellik kavramı tek tip olmaya başladı
PaYLaŞşşş