Megan Fox’un paylaşımı gündem oldu! ‘Neden bu kadar çok estetik yaptırıyor?’

Meslektaşı ve üç çocuğunun babası Brian Austin Green ile 11 yıllık evliliğini ‘Midnight In The Switchgrass’ filminin setinde tanıştığı şarkıcı Machine Gun Kelly (MGK) için bitiren oyuncu Megan Fox, son dönemde yaşadığı ‘çılgın’ ilişkiyle sık sık gündeme geliyor.

İlginç açıklamaları ve paylaşımlarıyla isimlerinden söz ettiren çiftten 36 yaşındaki güzel oyuncu Megan Fox, son olarak 20.6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe yayınladığı fotoğraflarla sosyal medyanın gündemine oturdu. Fox’un hayranları, aktrisin ünlü şarkıcı Beyonce’nin disko temalı 41’inci doğum gününe katılmak için tercih ettiği bikini üstüne benzer kostümünden görünen dekoltesi hakkında yorum yaparak; Megan’ın göğüslerine estetik yaptırdığını savundu.

“HİÇ İYİ GÖRÜNMÜYOR”

Fox’un kısa sürede 3.1 milyon beğeni ve 10 bine yakın yorum alan gönderisine; “Göğüslerini mi yaptırdın?”, “Bence paranı geri almalısın… Bu işlem hiç iyigörünmüyor!” ve “Megan neden bu kadar çok estetik yaptırıyor? Eskiden yaşayan en seksi kadınlardan biriydi…” gibi mesajlar yazdı.

Machine Gun Kelly, küpesinde Megan Fox’un kanını mı taşıyor?

“KESİNLİKLE ESTETİK”

Ünlülerin estetik cerrahi dönüşümleri hakkında igfamousbydana adlı Instagram hesabında sık sık paylaşımlarda bulunan Dana Omari de, aktrisin söz konusu karelerini paylaşmasının ardından Fox’un estetikleri hakkında soru soran ‘100’e yakın mesaj’ aldığını iddia etti. Konuyla ilgili bir gönderi paylaşan Omari, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Güzel oyuncu ise, henüz bu iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

“ASLA SADECE KIZ ARKADAŞIMMIŞ GİBİ HİSSETMEDİM”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Machine Gun Kelly ile Bilboard Müzik Ödülleri’nin ardından Diddy’in tören sonrası verdiği partiye katılan Megan Fox’un evlendiklerine dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Kelly ve Fox, ortaya atılan bu iddiaları haftalar sonra yalanlamıştı.

Entertainment Tonight’a konuşan çiftten Kelly, “Megan hakkında asla sadece kız arkadaşımmış gibi hissetmedim. Bu, ilişkimizin derinliğine göre fazla eksik hissettiriyor” demişti. Fox ise; gizlice evlenmediklerini söyleyerek, MGK’nin kendisine diğerlerinin ‘karım’, ‘ikiz alev’ ve ‘eterik ışık varlığı’ da dahil olmak üzere birçok isimle seslendiğini söylemişti:

Alıntı Metni
Kafasında kadeh kırdı
PaYLaŞşşş