Aşk iddiası… Defne Samyeli’den Çağrı Telkıvıran açıklaması!

Geçtiğimiz haftalarda Armutlu’daki bir mekandan çıkarken görüntülenen Defne Samyeli ile Çağrı Telkıvıran’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da adından söz ettiren 50 yaşındaki güzel, önceki gün Etiler’deki bir mekanda arkadaşlarıyla bir araya geldi.

AŞK HABERLERİNİ YALANLADI!

Kısa süren sohbetin ardından mekanın önüne yanaşan aracına yönelen Samyeli, “Merhabalar, şan dersine yetişmeye çalışıyorum. Konuşamam geç kalıyorum” diyerek aracına bindi. Ünlü isim, aracının camını açtığı sırada ise aranjör Çağrı Telkıvıran ile hakkında çıkan çıkan aşk haberlerini yalanladı.

Defne Samyeli: Kalbim hâlâ aşka açık!

“SANKİ YAKALANIYORMUŞUZ GİBİ LANSE EDİLDİ”

Samyeli, “Arkadaşım, arkadaşlar. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey var, yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlık duyuyorum. Öyle bir şey zaten yok. Saklanılan bir durum da yok. Arkadaşım. Birlikte şarkı yapıyoruz. Sizler de biliyorsunuz, neden farklı yansıtılıyor, anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

“AÇIKLAMA YAPARKEN CAMI KAPATTILAR”

Telkıvıran ile birlikte görüntülendikleri gün açıklama yapmadıkları hatırlatılan Samyeli, “Arabama bindim, açıklama yaparken camı kapattılar” diyerek, araç içerisindeki arkadaşlarını sorumlu tuttu.

Çağrı Telkıvıran, daha önce ünlü oyuncular Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamıştı. Defne Samyeli’nin bir önceki sevgilisi ise iş insanı Onur Arıkan’dı.

Biran Damla Yılmaz ve Çağrı Telkıvıran doğum gününe el ele geldi
PaYLaŞşşş