Haberler: Aslı Enver’in tatil pozlarına ‘Murat Boz’ yorumu!

Aslı Enver, Aralık 2021’de Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ocak ayında oyuncunun aracının, iş insanının evinin önünde görüntülenmesi sürpriz ilişkiyi ortaya çıkarmıştı. Basın mensuplarının “Hayırlı olsun, ilişkiniz nasıl gidiyor?” şeklindeki sorusunu yanıtsız bırakmayan oyuncu, “İyi gidiyor. İyiyim, mutluyum” sözleriyle birlikteliği itiraf etmişti.

“HER ŞEY İLK GÖRÜŞTE OLDU”

İlişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikiliden Öztarhan ise geçtiğimiz ocak ayında teve2’de yayınlanan ‘Magazin Masası’ programının sunucusu Esin Övet’in, Aslı Enver haberlerine ilişkin mesajına çarpıcı bir yanıt vermişti. Esin Övet, Öztarhan’ın mesajını canlı yayında şöyle aktarmıştı:

Alıntı Metni
Önder Öztarhan’dan Aslı Enver’e beyaz gül!

ANNESİYLE TANIŞTI

Sonrasında Ortaköy’de bir restoranda yemek yerken görüntülenen sevgililere, iş insanının annesi de katılmıştı. Mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, çok konuşulan ilişkisi hakkında, “Her şey gayet iyi. İlişkimiz de gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor” açıklamasını yapmıştı.

Aslı Enver, “Önder Bey’in annesi de yemekteydi. İlk defa mı tanıştınız? Önder Bey de sizin ailenizle tanıştı mı?” sorusunu ise “Önder’in annesiyle daha önceden tanıştık. Önder de benim ailemi tanıyor” şeklinde cevaplayarak, bir anlamda evlilik sinyali vermişti.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER!

Geçtiğimiz aylarda ise Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkında sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Güzel oyuncu, iş insanını sosyal medya hesabından takipten çıkmıştı. Ardından Önder Öztarhan da ünlü oyuncuyu Instagram’dan silmişti. Çiftin karşılıklı hamlesi, “Ayrıldılar” şeklinde yorumlanmıştı.

İŞTE AYRILIK NEDENİ…

Kendisinden 12 yaş büyük Önder Öztarhan ile birlikte olan Aslı Enver, konuyla ilgili iddialara ilk kez yanıt vermişti. Trafikte ‘Söylemezsem Olmaz’ programının objektifine takılan Enver, yaklaşık beş aydır birlikte olduğu Önder Öztarhan ile ilgili sorulara, “Zaman arkadaşlar, zaman önemli bir şey. Birbirimize zaman ayıramadık” yanıtını vermişti.

Aslı Enver’den tatil paylaşımı

YENİ POZLAR

‘Kavak Yelleri’ dizisiyle tanınan, ‘Suskunlar’ ve ‘İstanbullu Gelin’ gibi sevilen yapımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Aslı Enver, tüm bunların ardından paylaştığı fotoğraflarla gündeme geldi.

Instagram’da 6.4 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, teknede çekilen karelerini beyaz kalp emojisiyle peş peşe yayınladı. Fit halini gözler önüne seren ünlü ismin bu gönderisi, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

‘MURAT BOZ’ YORUMU!

38 yaşındaki Enver’in paylaşımına, takipçileri tarafından “Sen en parlak güneşsin”, “Doğal güzellik Aslı Enver”, “Çok tatlısın… Şimdi Murat Boz düşünsün” ve “Bir insan bu kadar mı yakışır denizle” gibi mesajlar yazdı.

Oyuncunun uzun bir süre bir dargın bir barışık şekilde aşk yaşadığı Murat Boz ile ilgili gelen yorum ise, sosyal medyada dikkat çekti.

Hayranları Murat Boz’un terini sildiği havluyu paylaşamadı!
PaYLaŞşşş