Nehir Erdoğan’ın yeğeni güldürdü: Yeni bir tekne aldık

Nehir Erdoğan, ‘Silsile’ filminin setinde tanıştığı görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile Eylül 2014’te nikah masasına oturmuştu. Ancak çiftin evliliği üç yıl sürmüştü. Boşanmanın ardından bir süre yalnız kalan Erdoğan, oyuncu Hatice Aslan’ın eski eşi Renan Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. İlişkilerini gözlerden uzak tuttuğu öğrenilen çiftin aşkı da yazın Bodrum’da belgelenmişti. Erdoğan’ın 41’inci yaş gününü kutladığı gün Akyarlar’da tatil yapan ikili, konakladıkları otelde tartışma yaşamış ama bu krizi kısa sürede atlatmıştı.

“ÇOK GÜZEL BİR GECE OLDU”

Nehir Erdoğan, önceki gece aralarından Mustafa Denizli, Hıncal Uluç gibi isimlerin de bulunduğu arkadaş grubu ile Nişantaşı’nda bir mekanda hasret giderdi. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, “Çok güzel bir gece oldu benim için” dedi.

“TAM TADINDA BİTTİ”

Nehir Erdoğan uzun bir aradan sonra Erkan Petekkaya ile başrol oynadığı ‘Sana Söz’ dizisi ile ekranlara dönmüş ancak dizi yedinci bölümü ile final yapmıştı. Muhabirlerin “Dizinin yedinci bölümde bitmesi can sıkıcı oldu mu sizin için?” sorusuna Erdoğan “Çok keyif aldığım bir işti. Güzel anılar biriktirdim. Tam tadında bitti” dedi. Güzel oyuncu yakın zamanda bir sinema filmi ile beyaz perdede olacağının müjdesini de verdi. Sinema filmi ile ilgili detay vermekten kaçınan Erdoğan “Yaz aylarında çekimleri başlayacak” demekle yetindi.

“ÇOK YAKIN ARKADAŞIM”

Muhabirlerin “Ressam Renan Kaleli ile ilişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna ise Erdoğan, “Arkadaşlar, bir şehir efsanesidir aldı başını gidiyor. Renan benim sevgilim değil. Hiçbir zaman Renan ile birlikte olmadık. Bu haberleri her yazdığınızda ve ben evimde bu haberleri okuduğumda kahkaha atıyorum. Renan benim çok yakın arkadaşım” diyerek aşk iddialarına son noktayı koymuş oldu.

Nehir Erdoğan aradığı aşkı Renan Kaleli’de buldu

OYUNCU DURUMU TOPARLAMAYA ÇALIŞTI

Nehir Erdoğan ve yeğeni, önceki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Erdoğan, yeğeni için alışverişe geldiklerini söylerken muhabirlere, “Ben de konuşabilir miyim” diyen yeğeni, “Okulum için alışveriş yaptık. Sınıfta kötü çocuklar var. Bazılarını sevmiyorum” diyerek güldürdü. Ardından oyuncu durumu toparlamaya çalıştı.

‘ÇOCUKTAN AL HABERİ’ DEDİRTTİ

Oyuncu, yeni sinema filmleri çektiklerini söyleyerek, “Dinlendik uzun süredir ben de özledim gibi. Her zaman her şey olabilir. Ben setlerde yaşayan bir insanım” diyerek yeni projeler olabileceğinin sinyallerini verdi. Röportajın sonunda Erdoğan’ın yeğeni “Yeni bir tekne aldık” deyince oyuncu, “Öyle bir şey yok. Küçük bir kayık aldık” diyerek güldürdü. Nehir Erdoğan’ın yeğeni ile muhabirler arasındaki yaşanan anlar “Çocuktan al haberi” dedirtti.

Nehir Erdoğan: İyotun tadına varacağım!
PaYLaŞşşş