Mehmet Dinçerler’den Hadise’ye cevap: Algı oluşturdu!

Geçtiğimiz nisan ayında Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen tören ile sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise-Mehmet Dinçerler çiftinin, bir süredir ayrı ayrı görüntülenmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Aşkları 4.5 ay gibi kısa bir sürede sona eren ikiliden Hadise, boşanma davasını açan taraf olmuştu.

Sanat hayatımla ilgili Mehmet Dinçerler’den baskı görüyorum” iddiasına bulunan Hadise, 14 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde açtığı boşanma davasının dilekçesinde şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

“MEHMET’E HAYATINDA MUTLULUKLAR DİLİYORUM”

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sessizliğini bozan Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” demişti.

SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

Bunun ardından; “Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum” açıklamasını yapan Mehmet Dinçerler, kısa süre sonra sosyal medya hesabını kapatmış ve Rodos’a tatile gitmişti.

Taşınan Hadise değil, Mehmet Dinçerler!

AKTİF HALE GETİRDİ

Tatil yaparak moral depolayan Dinçerler, geçtiğimiz hafta kapattığı Instagram hesabını yeniden açtı. Dinçerler’in iş hayatına yönelik paylaşım yapması dikkatlerden kaçmadı.

“YANINDA OLMA İSTEKLERİM KARŞILIKSIZ BIRAKILDI”

İş insanı, şarkıcının, “Sanat hayatıma yönelik kıskançlıklarından dolayı kısıtlamalarda bulunmaya başladığı” sözlerine cevap verdi. Dinçerler, avukatı aracılığıyla verdiği dilekçede, “Son aylardaki konserlerinde ve çalışma ortamlarında, yanında olma isteklerim karşılıksız bırakıldı. Sahnede yaptığı şovlarıyla ilgili paylaşımlarının, kendisine karşı kamuoyunda bir algı oluşturmak üzere tasarlandığı düşüncesi doğmuştur” ifadelerini kullandı.

Hadise sahnede yüzüğünü fırlatıp attı
PaYLaŞşşş