Yargı dizisi son bölümde Ilgaz’ı şoke eden video! Ceylin ve Ilgaz arasında duygusal konuşma

Yargı’nın 48’inci bölümünde; Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), Parla (Zeynep Atılgan) ile ilgili aldığı mail sonrasında Pars’a (Mehmet Yılmaz Ak) haber vererek, maili atanın araştırılmasını istedi. Serdar’ın (Eray Ertüren) cesedinin bulunduğu çöplük yolunda Yekta’nın (Uğur Polat) arabasının kayıtlara takılmasıyla Yekta’nın ifadesini alındı.

‘YARGI’ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN…

SUÇUNU İTİRAF ETMEYE GİTTİ!

Çınar (Arda Anarat) ile konuşmaya çalışan ama başarılı olamayan Parla, artık bu yükü taşımak istemediğini söyleyen bir not bırakarak, suçunu itiraf etmeye gitti. Engel olmaya çalışan Aylin’in (Pınar Çağlar Gençtürk) o anda kaza geçirmesi sebebiyle, Parla’yı durdurmaya Çınar yetişti.

CEYLİN VE ILGAZ’IN TATİLİNİ REZİL EDEN HABER / İZLEMEK İÇİN TIKLATIN

Aylin’in Çetin’den (Merih Ermakastar) almaya çalıştığı pasaport bir türlü gelmezken; Çınar, Merdan’ın (Cezmi baskın) son çare olarak hapse girmeden önce hazırladığı Parla’nın pasaportunu buldu.

“BENİM İÇİN BİRİNİ ÖLDÜRECEKSİN” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CEYLİN, YEKTA’YA SALDIRDI!

Ceylin (Pınar Deniz) ile Yekta’nın yüzleşmesi soluksuz izlenirken; Yekta, susmanın karşılığında Ceylin’den birini öldürmesini istedi. Bunu duyan Ceylin, çılgına döndü ve Yekta’ya saldırdı. Yekta, videoyu Ilgaz’a gönderdi. Yekta kendi ayarladığı ve Ilgaz ile röportaja giden gazetecinin evine Haluk’u (Kenan Bal) gönderdi. Gazetecinin evinin kapısını açık bulan Haluk, içeri girdiğinde gazeteciyi yerde bıçaklanmış olarak buldu.

“DEĞİŞTİN SANMIŞTIM”

Yekta’nın yolladığı videoyu izleyen Ilgaz, hızla Ceylin’i alarak eve gitti ve Ceylin’in bilmediğini düşünerek durumu anlattı. Ceylin’in durumdan haberdar olduğunu anlayan Ilgaz’ın “Değiştin sanmıştım” cümlesi Ceylin’i yaralarken, ikilinin duygu dolu sahnesi başarılı oyunculuklarıyla izleyenlerden alkış topladı.

“SENDEN ÇOCUKLARIMIZ OLSUN İSTİYORUM” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kelebek Ödüllerine ‘Yargı’ damgası, Yargı dizisi yine zirvede

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

CEYLİN, ILGAZ’IN PARLA OLAYINI BİLDİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Ay Yapım imzalı, Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümleri ile her pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

PaYLaŞşşş