Nilüfer’den TikTok açıklaması! ‘Takipçim az’

‘Dünya Dönüyor’, ‘Taa Uzak Yollardan’, ‘Haram Geceler’, ‘Esmer Günler’, ‘Mor Menekşe’, ‘Mavilim’, ‘Yeniden Sev’ ve ‘Kavak Yelleri’ gibi unutulmaz şarkılarıyla konsere başlayan Nilüfer, sahne almayı çok özlediğini söyledi.

29 EKİM’DE BURSA’DA

Ünlü sanatçı, şarkı aralarında sık sık dinleyiciler ile sohbet etti. 29 Ekim’de de Bursa’da sahne alacağını söyleyen Nilüfer, “Hep birlikte Cumhuriyet’imizi kutlayacağız, şarkılar söyleyeceğiz. Ayrıca bugün özel bir gün, 9 Eylül. İzmir’in dağlarında, tüm Türkiye’nin dağlarında çiçeklerin açtığı bir gün. O yüzden gurur duyuyoruz. Tüm şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Nilüfer ilginç bir itirafta bulundu

“BENDEN DAHA MI ÜNLÜSÜN?”

“Biz eski jenerasyonuz” diyerek yaşadığı bir hikayeyi dinleyicileri ile paylaşan Nilüfer, şu sözleriyle esprili bir yaklaşımda bulundu:

Alıntı Metni
Nilüfer kızı Ayşe Nazlı’yı paylaştı

“BİR SONRAKİ ŞARKIDA YAKIN ÇAKMAKLARI”

Hikayesini anlatmaya devam eden sanatçı, “Herkes ışıkları yaktı. Nasıl güzel durdu anlatamam. Gaza geldim ve ‘Bir sonraki şarkıda yakın çakmakları’ dedim. Eskiden öyleydi. Biliyorum bunu. Şimdi telefonun ışığının yandığı da biliyorum. Ama o çakmak değilmiş telefon ışığıymış, bunu konserden sonra söylediler. Hatta TikTok hesabımda böyle bir videom var, girip izleyin” diyerek, Bursalı müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

KAYAHAN’I UNUTMADI

‘Esmer Günler’, ‘Gözlerinin Hapsindeyim’ ve ‘Yemin Ettim’ gibi Türk Pop Müziği’ne damga vuran Kayahan şarkılarını da seslendiren Nilüfer “Kayahan eşi bulunamaz, tekrarlanamaz, benzeri yapılamaz şarkılara imza attı. Buradan onu alkışlarla anmak istiyorum” diyerek, usta sanatçıyı andı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, albümünün çıkış şarkısı ‘Boşver’ ile final yaptı.

Tasarladığı bileklik ve kolyeleri bağışladı
PaYLaŞşşş