Deren Talu Bodrum’dan paylaştı! ‘Kendall Jenner ile yarışacak’

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden hakkında merak edilenleri yanıtlamıştı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve güzelliğiyle çok konuşulan Talu’ya, özel hayatına dair çok sayıda soru gelmişti.

“ANNEM DAHA GÜZEL”

Talu, bir takipçisinden gelen “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun?” şeklindeki soruya yalnızca “Hayır” cevabını vermekle yetindi. Zaman zaman annesiyle kıyaslanmaktan şikayet eden 25 yaşındaki Talu’ya bir başka takipçisi ise, “Sence annen mi daha güzel sen mi?” diye sormuştu. Deren de bu soruya “Annem” yanıtını vermişti.

DEFNE SAMYELİ’DEN ELEŞTİRİLERE YANIT

Öte yandan Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda, “Kızlarınız Derin ve Deren cesur pozlar paylaşıyor. Sosyal medyada çok konuşuluyor. Bunlarla ilgili kızlarınıza karışma durumunuz var mı?” sorusunu şöyle cevaplamıştı:

Alıntı Metni
‘Ne kadar yıl geçse de sen benim bebeğimsin’

“BENİM İÇİN AVANTAJ OLDU”

Defne Samyeli’nin kızları Deren ve Derin Talu bir dergiye verdiği röportajda ise ünlü bir ismin kızı olmanın nasıl olduğunu farklı bakış açısıyla değerlendirmişti. Deren Talu, “Kameralarla çocuk yaşta tanıştım. Bu benim için avantaj oldu. Zaten kamera önünde bir meslek yapmak istediğim için annem bu konuda bana yol gösterdi. Ondan çok tavsiye alıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

BORDUM’DAN PAYLAŞTI

Uzun süredir işletme sektöründe yer alan Baran Tınaz ile aşk yaşayan ve geçtiğimiz günlerde sevgilisinin doğum gününü “Doğum günün kutlu olsun aşkım” sözleriyle kutlayan Deren Talu, şimdilerde Bodrum’da tatil yapıyor.

Instagram sayfasını aktif olarak kullanan ve 308 bin takipçisi bulunan ünlü isim, mor bikinisiyle objektif karşısına geçerek plajda çekilen fotoğraflarını peş peşe yayınladı. Talu’nun kısa sürede 10 binden fazla beğeni alan bu gönderisine, “İşte budur, Kendall Jenner ile yarışacak”, “Mükemmel zariflik” ve “On numara beş yıldız” gibi yorumlar yapıldı.

Deren Talu, Çeşme tatilinde
PaYLaŞşşş