Betül Demir: Mini kıyafet ustalık ister!

İş insanı Sarah Haderi’nin Bebek’te sahibi olduğu restoranda düzenlediği doğum günü partisine katılan şarkıcı Betül Demir, önceki gün çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“YANINA GİDEREK BANA ŞARKI YAPMASINI İSTEDİM”

Basın mensuplarıyla bir araya gele Betül Demir, “Mabel’in (Matiz) şarkısını çok sevdim. Kendi sahnelerimde de vazgeçilmezlerim arasında diyebilirim. Ben de şarkıdan sonra onun yanına giderek bana da bir şarkı yapmasını istedim. O da bana beni anlatan bir şarkıyı farkında olmadan yaptı. Şubat ayında da yayınlanır diye umuyorum” diyerek gülmüştü.

Betül Demir’den stüdyodan sahneye 4 kilometre depar

“BİZ YILLARIMIZI VERİYORUZ”

Demir, şarkıcının ‘Antidepresan’ şarkısını Merve Boluğur’un seslendirmesini ise şöyle değerlendirmişti:

Alıntı Metni

“TÜRKİYE’DE BİR ELİN PARMAKLARI KADARIZ”

Betül Demir sahne performanslarına non-stop devam ediyor. Geçtiğimiz akşam bir kez daha Kuruçeşme Boaz Live’da sevenleri ile buluşan Betül Demir, yine unutulmaz bir gecenin mimarı oldu. Kırmızı süper mini elbisesi ile verdiği frikik savaşını kazanan güzel sanatçı, ”Mini kıyafeti sahnede taşımak ustalık ister. Maalesef Türkiye’de bir elin parmakları kadarız.” diyerek iddialı bir çıkışa imza attı.

İKİ SAAT SAHNEDE KALDI

Gece boyunca bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, iki saat süren performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Betül Demir: Bir erkekle sürekli aynı evde kalamam

PaYLaŞşşş