Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, oğulları Kuzey’in doğum gününde bir arada

Yedi yıllık evliliklerini 2015’te noktalayan manken Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ’un büyük oğulları Kuzey, 13’üncü yaşına girdi. Çocukları için sık sık bir araya gelen eski eşler, son olarak Kuzey’in doğum gününde objektif karşısına geçti.

“HEPSİ KALBİMİZDE”

43 yaşındaki Şıkel, Altuğ ve çocuklarıyla birlikte bu fotoğrafını; “Söylenecek ne kadar güzel söz var oysaki ama bir türlü dökülmüyor dudaklarımdan… Anneler iyi bilir, hepsi kalbimizde saklı. Kuzey’im İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki benim oğlumsun” notuyla paylaştı.

Aynı kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan Emre Altuğ da oğluna; “Bu sene kutlamalar erken başladı. İyi ki doğdun oğlum seni çok seviyorum” sözleriyle seslendi.

Çağla Şıkel: Aldatıldığım yerde durmam!

DOSTLUKLARI DEVAM EDİYOR

Boşandıktan sonra dostluklarını sürdüren Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un Uzay adında bir oğulları daha bulunuyor. Zaman zaman oğulları için bir araya gelen Şıkel ile Altuğ, aynı karede yer aldıkları fotoğrafları da sosyal medya hesaplarından yayınlıyor.

ESKİ EŞİYLE İLETİŞİMİNİ ANLATTI

Öte yandan Emre Altuğ, haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu üstlendiği YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olmuştu.Çağla Şıkel ile ilişkisiyle ilgili Armağan Çağlayan’ın “Ben şunu merak ederim. Nasıl oluyor da oluyor? Çünkü bana göre sevgiliyken arkadaş olunmaz, arkadaşken sevgili olunmaz. Ben öyle düşünüyorum” demesi üzerine Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un ‘sevgili sözleşmesi’ ortaya çıktı

“SERT BİR MANEVRA YAPIP, ÇOCUKLARI ÖN PLANDA TUTTUK”

Emre Altuğ, sözlerine; “Bir de şu var 10 sene bütün programınızı birini düşünerek yapmışsınız. Alışkanlıktan kurtulmak bile 6 ay alıyor. Fakat biz orada sert bir manevra yapıp çocukları ön planda tuttuk. Yani çocukların bundan etkilenmemesini sağladık. Aynı sokakta oturuyoruz biz. Dolayısıyla çocuklar yan eve geçiyorlar gibi hissetsinler istedik. Zaten boşanmayı öyle açıkladım. Çocuklara ‘İki odanız var, iki oda da oyuncaklarınız var’ dedik. Bizim kafamız böyle bastı. Dolayısıyla çocuklar hiçbir sıkıntı yaşamadılar” diye devam etmişti.

PaYLaŞşşş