Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses’in ayaklarına masaj yaptı! ‘Ben miyim hamile o mu?’

Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Doktorum, doğumun ocak ayında olacağın söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz” demişti.

Normal veya sezaryen doğuma doktorun karar vereceğini belirten, 31 yaşındaki güzel, ikizlerin isimlerini eşinin koyduğunu belirtmişti.

İkiz bebeklerine hamile olan Yasemin Şefkatli’den karnı burnunda poz

İKİZLERE BABA İSİMLERİ

İlk kez anne ve baba olacak ünlü çift, üç ay sonra dünyaya gelecek erkek çocuklarına kendi babalarının adını koyacak. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını taşıyacak.

AYAK MASAJIYLA GÜNDEM OLDU

7 aylık hamile olan Yasemin Şefkatli sosyal medya üzerinden sık sık paylaşımlar yapıyor. İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Şefkatli, ocak ayında doğum yapmaya hazırlanıyor. Bu süreci evde eşiyle geçiren Şefkatli, bu defa eşine yaptığı ayak masajıyla gündem oldu.

İYİLEŞTİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI

Eşi İdo Tatlıses’i hastayken yalnız bırakmayan Yasemin Şefkatli, iyileştirmek için elinden geleni yaptı. Eşi İdo’ya ayak masajı yapan Yasemin Şefkatli, adeta hamile olduğunu unuttu.

“KARIM DA KARIM”

Yasemin Şefkatli’nin o hallerini de eşi paylaştı. İdo Tatlıses paylaştığı görsellere, “Karım da karım” notunu düştü.

İdo Tatlıses: Babamın ağzında bakla ıslanmıyor

PaYLaŞşşş