Süperstar Ajda Pekkan, Boğaz’ı salladı

Her zamanki şıklığından ödün vermeyen Ajda Pekkan, ünlü modacı Burcu Sedef imzalı göğüs kısmı siyah, tül ve taşlardan oluşan şık bir elbiseyle sahneye çıktı. Geçmişten bugüne dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren Pekkan, geniş repertuarıyla mest etti. ‘Eğlen Güzelim’le geçmişe götürdü, ‘Yakar Geçerim’le herkesi coşturdu.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Birden bastıran yağmur bile ünlü sanatçı Ajda Pekkan’ı durduramadı. Olumsuz hava koşullarına rağmen sahneden inmeyen süperstar, onu yalnız bırakmayan dinleyicilerine “Yağmura rağmen burada olmanız benim için inanılmaz güzel. İyi ki varsınız” sözleriyle teşekkür etti.

KURUÇEŞME’DE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Elleriyle kalp işareti yaparak “Aramızdaki aşk bu” dedi. Şemsiyeleri ve yağmurlukları ile renkli görüntüler oluşturan Kuruçeşme dinleyicisi, tüm şarkılara yağmur altında dans ederek eşlik etti.

Ara vermeden iki saat boyunca sahnede kalan Pekkan, bitmeyen enerjisi ve muhteşem performansıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Yoğun istek üzerine Ajda Pekkan, 1 Ekim’de 4’üncü kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava sevenleriyle buluşacak.

PaYLaŞşşş