Denise Richards: Charlie Sheen’den boşanıp ailemi parçaladığım için suçlu hissettim

2006 yılında olaylı bir şekilde yollarını ayıran Denise Richards-Charlie Sheen çiftinin 17 yaşındaki kızı Sami Sheen, geçtiğimiz sene çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Hakkında bilinmeyenlerini anlatan Sami Sheen, TikTok’ta yayınladığı videoda, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

ANNESİ VE ÜVEY BABASIYLA YAŞIYORDU

Sami Sheen, videosunda hangi ebeveyninden söz ettiğini açıkça söylemese de aileye yakın kaynaklar geçen yıla kadar annesi Denise Richards ve üvey babasıyla birlikte yaşadığını belirtmişti. Yine aynı kaynaklara göre; Sheen, son bir yıldır da babasının evinde yaşıyordu.

SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTI

Kızının o dönemde gündeme bomba gibi düşen açıklamalarının ardından Denise Richards, Charlie Sheen’den ayrılması konusunda zor zamanlar geçirdiğini anlattı. 51 yaşındaki Hollywood yıldızı, Caroline Stanbury’nin podcast yayını ‘Divorced Not Dead’e katılarak, 56 yaşındaki Sheen’den boşanması hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Çıplak ayaklı gelin

İkinci kızları Lola’ya altı aylık hamileyken eşine boşanma davası açan Richards, ‘ailesini parçaladığı için suçlu hissettiğini’ söyledi.

“NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAR”

Page Six’te yer alan habere göre; “Yıllarca bu hisle boğuştum” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

Richards, Sheen ile kızları Lola’nın doğumundan sonra barıştığını, ancak kısa süre sonra tamamen ayrıldığını ve evliliklerini ‘çok zehirli’ olarak nitelendirdiğini itiraf etti.

“ÇOCUKLARIMA YALAN SÖYLEDİM”

Aktris ayrıca, Sheen halka açık bir şekilde uyuşturucu bağımlılığı sorununa karşı savaş verirken; kızları Sami ve Lola’ya sık sık yalan söylemek zorunda kaldığını da açıklayarak, “Çocuklarıma çok fazla yalan söyledim ve Charlie’yi korudum. Artık büyüdükleri için daha fazla şeyin farkındalar, bu yüzden yalan söyleyerek onlara iyilik mi, yoksa kötülük mü yaptım bilmiyorum” şeklinde konuştu.

EVLİLİKLERİ 4 YIL SÜRDÜ

Denise Richards ve Charlie Sheen, 2002’de dünyaevine girdi, ancak sadece dört yıl sonra boşandı. Richards, ardından bekar bir anne olarak kızı Eloise’yi evlat edindi ve 2018’de ise Aaron Phypers ile evlendi.

Charlie Sheen, çocuklarına nafaka ödeyemiyor
PaYLaŞşşş