Yargı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Katil kim?

Yeni sezona bomba gibi başlayan, pazar akşamları reyting yarışına damga vuran ve heyecanın bir an olsun dinmediği Yargı’da herkes katilin kim olduğunu merak ediyordu. Her hafta yeni şüpheler ve yeni soruların ortaya çıktığı fenomen dizide gerçek katilin kim olduğu, ekrana gelecek olan yeni bölümde cevap bulacak.

“NEYE İNANACAĞIMIZI ŞAŞIRDIK ARTIK”

Yeni bölüm tanıtımında; “Burak Yıldırım; polis muhabiri, hem de buradaymış, gece gündüz dibimizdeymiş herif. Belki de katil” sözleri sonrası Çınar (Arda Anarat), abisi Ilgaz’a “Burak ile burada arkadaş olduk” diyor. Duydukları karşısında şoke olan Ilgaz, “Eren herkesi topla, köşe gidiyoruz. İçeride herkes çok dikkatli olacak. Sessizce gireceğiz. Kimse zarar göremeyecek, anlaşıldı mı?” ifadelerini kullanıyor. Savcı Derya’nın (Şükran Ovalı) ise “Neye inanacağımızı şaşırdık artık” açıklaması duyuluyor.

CEVAP BEKLEYEN SORULAR!

Gerçek katil Burak mı, yoksa başka biri mi? Kuyu cinayetleri ile Ceylin’in kaçırılması arasında nasıl bir bağlantı var? Pars, kardeşi Neva’nın gerçek katiline ulaşabilecek mi? Ilgaz şüphelerinde haklı mı, değil mi?

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Yargı nefes kesen bölümüyle yine çok izlendi
PaYLaŞşşş