Evlilik teklfine ‘evet’ demişti! Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ve futbolcu Yusuf Yazıcı’dan el ele fotoğraf

Modellikten oyunculuğa geçiş yapan, son olarak ‘Ego’ dizisinde seyirci karşısına çıkan Melisa Aslı Pamuk, Mustafa Mert Koç ile yollarını ayırmasının ardından Fransa’nın Lille takımında forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, aşklarını sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla ilan etmişti. Yazıcı, Instagram hesabından yurt dışında tatil yaptığı sevgilisinin fotoğrafını kalp emojisiyle yayınlamıştı.

Melisa Aslı Pamuk ve arkadaşları denizdeki kahkahalarıyla dikkat çekti

PARİS’TE EVLİLİK TEKLİFİ

İkilinin, evlilik için ilk adımı attığı haberleri de geçtiğimiz aylarda basına yansımıştı. Milli futbolcunun, Fransa’nın başkenti Paris’te sevgilisine evlenme teklifi ettiği iddia edilmişti.

Teklif karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Pamuk’un, “Evet” yanıtını verdiği belirtilmişti.Sevgililerin, nikâh masasıan oturmak için hazırlıklara başladığı öne sürülmüştü.

TEKNEDE EL ELE POZ

32 yaşındaki tescilli güzel ile kendisinden altı yaş küçük futbolcu sevgilisi, sosyal medyada paylaştıkları romantik fotoğrafla adlarından söz ettirmeye devam ediyor.

Yusuf Yazıcı ile Melisa Aslı Pamuk, son olarak teknede el ele poz verdi. Romantik karede; güzel oyuncunun iddialı tarzı ve ünlü çiftin mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı.

‘Rahatsız oluyorsan izleme, yorum da yapma!’
PaYLaŞşşş