Oyuncu Mustafa Uğurlu’dan çok konuşulacak itiraf…

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Mustafa Uğurlu, önceki gün Cihangir’deki bir kafede bulmaca çözerken objektiflere yansıdı. Bulmaca çözmeyi çok sevdiğini ve bunun kendisi için bir pazar ritüeli olduğunu söyleyen 66 yaşındaki oyuncu, şu sıralar bir avukatı canlandırdığı dizi üzerinden günümüz ilişkilerini değerlendirdi ve çarpıcı açıklamalara imza attı.

“ZAAFTAN KAYNAKLANAN ANLIK BİR ŞEY”

Ünlü oyuncu, “Eşini aldatan bir avukatı oynuyorum, kötü yani. Sonuçta herkesin yapabildiği, genelde bir zaaftan kaynaklanan anlık bir şey, sonra pişman oluyor ama iş işten geçmiş oluyor” şeklinde konuştu.

‘En yakın arkadaşımın sevgilisi’

“KİMSE ANLAMAZSA SORUN YOK”

Uğurlu, günümüz ilişkilerinin çabuk tükenmesiyle ilgili soru üzerine, özel hayatında hem aldattığını hem de aldatıldığı itirafında bulunup, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

YANAN EVİNE YENİDEN KAVUŞTU

2016 yılında Cihangir’de bulunan evinde yangın çıkan ve uzun zamandır Bodrum Gümüşlük’de yaşayan usta oyuncu Mustafa Uğurlu, geçtiğimzi ağustos ayında Cihangir’de görüntülenmişti. Basın mensuplarının “Mustafa Bey sizi artık göremiyoruz, neler yapıyorsunuz?” sorusuna, “Her şey yolunda çocuklar. Biliyorsunuz Cihangir’de bulunan evim yanmıştı. Aradan altı yıl geçti, evimi daha yeni bitirdiler. Ben de bu arada Bodrum’daydım, şimdi geldim” yanıtını vermişti.

Lahmacun utandırdı

PaYLaŞşşş