‘Yargı’da Ilgaz’ın Ceylin’e: Yapmamam gereken bir şey yaptım

Yayınlanan son bölümün final sahnesiyle katilin kim olduğunu anlayan Ilgaz’ın (Kaan Urgancıoğlu) ne yapacağı merak konusuyken; yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Ilgaz, Burak’ın (Samet Kaan Kuyucu) evine gidiyor. İkili arasında gergin bir konuşma gerçekleşiyor.

Alıntı Metni

“YAPMAMAM GEREKEN BİR ŞEY YAPTIM”

Ilgaz’ın Ceylin’e (Pınar Deniz) “Ben bugün bir şey yaptım. Yapmamam gereken bir şey yaptım” demesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Diğer taraftan savunmasızca ağlayan Pars (Mehmet Yılmaz Ak) ve vurulan Eren (Uğur Aslan) yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu, heyecanın bir an olsun düşmediği Yargı dizisi, yeni bölümüyle pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

PaYLaŞşşş