Aytaç Uşun ve Şirin Kılavuz evlendi

‘Çukur’, ‘Üç Kuruş’ ve ‘Duy Beni’ gibi dizilerde oynayan Aytaç Uşun ile Şirin Kılavuz pazar akşamı Riva’daki bir mekanda evlendi. Çiftin nikah şahitliğini Sinan Öztürk, Merve Karakul, Mert Öner ve Sefa Hanedan yaptı. Çiftin düğününe Rıza Kocaoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bora Akkaş, Nurgül Yeşilçay ve Necati Kocabay gibi televizyon dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Düğünden ilk ayrılan Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi Necati Kocabay oldu. Ardından çıkan Uraz Kaygılaroğlu, gazetecilerin yakın arkadaşı olan Nilperi Şahinkaya’nın Burak Deniz ile yaşadığı olayları sorması üzerine, “Olay mahkemede, benim konuşmam doğru olmaz” yanıtını vererek aracı ile oradan ayrıldı.

Aras Bulut İynemli duyurdu!

NE OLMUŞTU?

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in, geçtiğimiz hafta gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştığı iddia edilmişti. Şahinkaya’nın oturduğu masaya giden Deniz’in, oyuncuya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürülmüştü. Küfür sonrası Yusufi’nin, Burak Deniz’in üzerinde yürüdüğü, araya Yusufi’nin arkadaşının girdiği belirtilmişti. Çevredekiler Burak Deniz’i uzaklaştırırken, Nilperi Şahinkaya’nın da kaldığı oteli değiştirdiği öğrenilmişti.

“AVUKATLARIMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ”

Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni nedeniyle Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’ne gelen Nilperi Şahinkaya, “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” demişti. Emre Yusufi de kendilerinin çok iyi olduğunu ancak açıklamayı avukatları aracılığıyla yaptıklarını, olayla ilgili başka bir açıklama yapmayacaklarını söylemişti.

Burak Deniz’in menajerlik şirketi, olayın basına yansımasının ardından “Haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya herhangi bir küfür veya hakaret içerikli söz sarf edildiğine dair iddiaların gerçeği yansıtmadığının önemle altını çizer, yaşanılan tartışmanın başka hiçbir yere çekilmemesini rica ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

“ÖZÜR DİLERİM”

Yaşananların ardından Burak Deniz, sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınlayarak özür dilemişti. Oyuncu, şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni


“KONU YARGIYA TAŞINDI”

Önceki gece bir partiye katılan Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi, konuyla ilgili soruları yanıtladı. Yusufi ile bir davete katılan Şahinkaya, “Konu yargıya taşındı. Gerekli açıklamaları yaptık. Bu konu ile alakalı daha fazla konuşmak istemiyorum” dedi.

Nilperi Şahinkaya: Etek Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu’na çok yakıştı
PaYLaŞşşş

Yorumlar kapalı.