60 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu bikinili pozuyla dikkat çekti

Dijital platformda yayınlanan ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinde ‘Melike’ karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu, 2014-2017 yılları arasında yayınlanan ‘O Hayat Benim’ dizisindeki ‘Nuran’ rolü için 110 kiloya kadar çıkmıştı. 48 yaşındaki başarılı oyuncu, 2017 yılında geçirdiği mide küçültme ameliyatının ardından spor da yaparak fit bir görüntüye kavuşmuştu.

“BİR DAHA ROL İÇİN KİLO ALMAM”

Şimdilerde aktif şekilde kullandığı 200 bin takipçili sosyal medya hesabından yayınladığı kareler ile övgü dolu yorumlar alan güzel oyuncu, “Kiloların bir kısmını canlandırdığım rol için almıştım. Sonra sağlığım bozuldu, vermekte zorlandım. Bir daha kimse bana rol için kilo aldıramaz” açıklamasını yapmıştı.

“BENİM NEYİM EKSİK?”

Geçtiğimiz aylarda bir davete katılan oyuncu, yüzüne birçok uygulama yaptırdığını ifade eden Bozoğlu, “Oyunculuğumu etkilemeyecek şekilde uygulama yaptırırım tabii. 25’lik genç kızlar yaptırıyor, benim neyim eksik?” diyerek kahkaha atmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kiloları gitti, bacakları uzadı!

“BABAM BİLE FİLTRE KULLANIYOR”

İnsanların güzel ve bakımlı olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden oyuncu, “Ev hanımları bizden daha bakımlı. Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa onu yapmalı bence. Instagram’da filtre kullanmayan var mı, babam bile kullanıyor. Bizler kullanınca niye olay olsun?” şeklinde konuşmuştu.

İSYAN ETTİ

Bir süredir ortalarda görünmeyen Yeşim Ceren Bozoğlu önceki akşam Galataport’ta düzenlenen bir partiye katıldı. 50 kilo vermesiyle sürekli gündem olan ünlü isim, Yeterin artık insanlar benim kilolarımdan sıkıldı ama benim için büyük başarı kendimi çok iyi hissediyorum. Azim böyle bir şey” dedi.

9 YAŞ KÜÇÜK AŞKIYLA EL ELE

48 yaşındaki Bozoğlu partiye, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Seversin’de rol alan oyuncu Halil İbrahim Kurum (39) ile el ele geldi. Yeni bir aşka yelken açan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Halil İbrahim Kurum, ‘Yeni Gelin’ dizisinde birlikte rol aldığı kendisinden 18 yaş büyük oyuncu Sema Keçik ile aşk yaşamıştı. İkili, bir yıl sonra ayrılmıştı.

FİT GÖRÜNTÜSÜ GÜNDEM OLDU

Yeşim Ceren Bozoğlu şu sıralar sezonun yorgunluğunu tatilde atıyor. Son olarak bikinili pozuyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, verdiği kilolarla ve fit görüntüsüyle resmen 20’li yaşlarına döndü. Bozoğlu bikinisiyle boy gösterince takipçilerinde de “Resmen 20’li yaşlara döndün”, “Fiziğin muhteşem” yorumları aldı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan bikinili poz
PaYLaŞşşş