‘Yenilmezler’in yıldızı Jeremy Renner ölümcü bir kaza geçirmişti! ‘Zorlamaya devam ediyorum’

”Mission: Impossible’ (Görevimiz Tehlike) serisinde ‘William Brandt’ karakterine hayat veren, Marvel Sinematik Evreni’nde ise ‘Avengers’ (Yenilmezler) serisinde ‘Hawkeye’i canlandıran Jeremy Renner, geçtiğimiz ocak ayında evinin önünde ölümden döndüğü bir kaza geçirmişti.

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan 52 yaşındaki oyuncu, helikopterle hastaneye kaldırılmıştı. 30’dan fazla kemiği kırılan ve ciddi göğüs travması yaşayan Renner, uzun süre hastane tedavi gördüş, daha sonra evinde fizik tedaviye devam etmişti.

Feci kazanın ardından yeni gelişme! İşte acil durum aramasının detayları

SEVİNDİREN VİDEO

Yürümeye başlayan ünlü isim, iyileşmesinin 10’uncu ayı için 21 milyondan fazla takipçinin bulunduğu Instagram hesabından video yayımladı. Eğim antremanı için garaj yolunda koşan Renner’ın yeniden kazandığı hareket kabiliyeti dikkat çekti.

“GÖZYAŞLARINA BOĞULDUM”

Ailesine, arkadaşlarına ve sevenlerine teşekkür eden Jeremy Renner, “Bugün iyileşme sürecimin 10’uncu ayına girdim. Bu aktiviteden herhangi birinde, özellikle dik yokuşta ilk girişimim oldu. Ailem ve arkadaşlarımla birlikte tüm desteğiniz için minnettarlıktan gözyaşlarına boğuldum. Birçok nedenden dolayı zorlamaya devam ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ACIYLA NASIL BAŞA ÇIKACAĞIMI BİLİYORUM”

Yeğenini kurtarmak için kendi hayatını hiçe sayan Jeremy Renner, korkunç kazadan 10 ay sonra CNN’e açıklamalarda bulunmuştuu.ABD’li aktör, iyileşme süreci ile hayatının nasıl değiştiği hakkında konuşmuştu.

Alıntı Metni

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştı
PaYLaŞşşş