Mehmet Dinçerler gecelerde! ‘Avukat’ açıklaması

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
30 Nisan’da aile arasında gerçekleşen törenle hayatlerını birleştiren Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler, beş aylık evliliklerini sürpriz şekilde bitirme kararı almıştı. 30 Eylül’de tek celsede boşanan ünlü çiftten Hadise’nin, değerinin 3 milyon TL olduğu iddia edilen evlilik yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı.Boşanmanın ardından yüzüğü satmak isteyen şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu.

YÜZÜĞÜ SATTI, HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro değer biçilmişti. Durum karşısında adeta sarsılan sanatçının, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışladığı ortaya çıkmıştı.

Mehmet Dinçerler’in, evli oldukları dönemde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da basına yansıyan iddialar arasındaydı.

ARADIĞI DAİREYİ YENİKÖY’DE BULDU

Güzel şarkıcının, boşandığı Dinçerler’le yaşadığı Riva’daki evinden taşınacağı da öğrenilmişti. Milliyet Cadde’nin özel haberine göre; 37 yaşındaki şarkıcının bir süredir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulduğu ve söz konusu eve 40 milyon TL ödediği ortaya çıkmıştı.

‘Bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum’

ESMER GÜZELLE EL ELE

Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir otelde yemek yemişti. İddiaya göre Dinçerler, mekana Arap asıllı esmer bir güzelle el ele gelmiş; kız arkadaşı ile içeride samimi bir şekilde eğlenen iş insanı, mekandan tek başına çıkmıştı.

HEDEF ŞAŞIRTTI!

Tüm bunların ardından Mehmet Dinçerler, önceki gece iki kadın arkadaşı ile Bebek’te yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Flaşların patlamasıyla kısa süreli bir şok yaşayan 34 yaşındaki iş insanı ve kadın arkadaşları, görüntü vermemek için başlarını öne eğdi.

“HANIMEFENDİLER AVUKATIM”

Mekanda yaklaşık iki saat oturan Dinçerler, çıkışta ise arkadaşlarıyla farklı yönlere gitti. Basın mensuplarının soruları karşısında gülümseyen iş insanı, “Hanımefendiler avukatım” diyerek hedef şaşırttı.

SARMAŞ DOLAŞ DANS ETTİLER

Öte yandan ‘Söylemezsem Olmaz’da yer alan habere göre; Mehmet Dinçerler ile Kuveytli ünlü şarkıcı Rawan Bin Hussain, katıldıkları düğünde sarmaş dolaş dans etmişti. İkilinin o halleri düğüne katılanlar tarafından kayda alınmıştı. Şarkıcı, kendisini bekleyen muhabirlerin Mehmet Dinçerler’le ilgili sorularını yanıtsız bırakmıştı. Dinçerler de sorulara cevap vermeden hızla uzaklaşmıştı.

Mehmet Dinçerler’e ‘düğün takıları’ sorusu!
PaYLaŞşşş

Yorumlar kapalı.