HABERLER: Selen Görgüzel’den aşk itirafı! ‘Hayatımda yeni biri var’

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Daha önce yaptığı açıklamada, 18 Mart’ta anlaşmalı olarak tek celsede boşandığı yönetmen Hamdi Alkan’ın kendisini sosyal medyada sildiğini ve engellediğini söyleyen şarkıcı, “Artık bu konuları konuşmanın bir anlamı yok. Hiç bakmadım da engelimi kalırmış mı, kaldırmamış mı diye” şeklinde konuştu.

“BEN BUNU SİZE SÖYLER MİYİM?”

Yeni bir aşka yelken açmak üzere olduğunu belirten 43 yaşındaki güzel, “Hayatıma galiba yeni biri girmek üzere. Yeni bir sürpriz, yeni bir güzel haber verebilirim size” dedi.

Görgüzel, basın mensuplarının “Peki beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna, “Sizce ben bunu size söyler miyim? Yeni bir şeyler hayatımda başlamak üzere. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Daha başlamadı, başlamak üzere olan güzel bir heyecanım var” yanıtını verdi.

Bodrum’da çarpıcı açıklamalar

“EVLİLİK DURUMU TİCARETHANEYE DÖNDÜ”

Eski eşi Cem Yılmaz’ın mahkeme kararı kesinleşmeden nafakayı 70 bin TL olarak yatırdığını belirten Ahu Yağtu’nun, “dolardan TL’ye çevrilen ödeme için usta komedyeni icraya vermesi” haberiyle ilgili yaptığı paylaşım gündem olmuştu: Kimse kusura bakmasın bu anneliği, eş olma halini sömürüdür! Evlilik ticareti yapan hemcinslerimi esefle kınıyorum!

Sosyal medyada Ahu Yağtu’yu hedef alan ünlü isim, konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Güzellik iksiri sünnet derisi!

“ADAMIN BÜTÜN EMEĞİNE HAK İDDİA ET!”

‘İnsan hakları’ vurgusu yapan Selen Görgüzel, “Beraber bir kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, beraber emek edersiniz hayatınızda, ayrılırken de herkes hakkını isteyebilir bu doğal bir şey. 10 ay evli kal, bir sene evli kal, ondan sonra adamın bütün hayatındaki bütün emeğine hak iddia et. Bu bence çok ahlaksızca bir şey. Bu da insan haklarına uymuyor. Hani ‘Kadın hakları’ diyorlar, o zaman kadın çalışsın kendi gücünü ortaya koysun. Bu kadar erkek üzerinden yaşamasın” açıklamasında bulundu.

“BAŞKA SEVGİLİSİ OLUYOR FALAN”

Görgüzel, “Ben şunu anlamıyorum bir ebeveynin, bir çocuğunun geçimi neden sadece baba üzerinden olmalı? Çalışmıyordur anne, okumamıştır o zaman tabii ki belli bir mesuliyet vardır. Hem kadın çalışıyor, hem hayatın içinde, hem başka sevgilisi oluyor falan ama çocuğun sorumluluğu için babadan para istemek kadar yakışıksız bir şey yok. Bu o şahıs (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Genel bakış açım bu” diyerek sözlerini noktaladı.

‘Bendenizi bulmak size düşsün’
PaYLaŞşşş