Haberler: Büşra Pekin Kolpaçino galasında değişimiyle dikkatleri üzerine çekti!

Şafak Sezer, Mayıs 2020’de yakın arkadaşı Serdar Ortaç’ın Instagram yayınına konuk olmuş, ‘Kutsal Damacana’ filmiyle ilgili herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza atmıştı.

“BÜŞRA VE ERSİN’LE BİR DAHA ASLA ÇALIŞMAM”

İlk başrolüm, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile Kutsal Damacana’da oynadıklarını söylemediler. Onlarla hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla! Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. İnsan, ‘Kutsal Damacana’da oynadım’ diye CV’sine ekler. ‘Acaba bir haksızlık mı yaptım?’ diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım. Ersin tanınıyordu ama Büşra bu filmle şöhret oldu.

“ŞAFAK’LA TELEFONDA KONUŞTUK”

Büşra Pekin, komedyenin kendisini hedef alan sözlerine cevap vermişti: Akşamında telefonda konuştuk. Uzun süredir aramıyor, sormuyoruz diye sitem etmiş. Benim de, Ersin’in de öyle bir tavrımız olmaz. Kutsal Damacana ilk filmimizdi. Severek oynamıştık, ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir işti ama hiç konusu açılmadan da başarılarımızdan, işlerimizden bahsetmiyoruz.

Büşra Pekin yine estetikle gündemde! Çenesine operasyon yaptırdı

FORMUNUN SIRRI

Şafak Sezer’in ‘Özgür’ karakterine hayat verdiği komedi serisinin son filmi ‘Kolpaçino 4 4’lük’ün galası, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Galaya katılanlar arasında ünlü komedyenin eski rol arkadaşı Büşra Pekin de yer aldı.

Son hali dikkat çeken 41 yaşındaki oyuncu, “İyi beslenmek ve spor… Böylece hem sağlık hem de formunuzu koruyorsunuz. Ben fiziğimi rollere göre değiştiriyorum. 10 kilodan fazla almak istemiyorum” dedi.

“GİZLİ ŞEKER YÜZÜNDEN KİLO VERDİM

“Rolü için 15 kilo alacağı” haberlerini değerlendiren Büşra Pekin, “Projesine bağlı. Çok Güzel Hareketler Bunlar döneminde ekip olarak çok yemek yiyerek kilo almıştım. Gizli şeker gibi sağlık sorunum oldu. Onlardan kurtulmak için böyle bir yol seçtim. Sağlığımı korayacaksam rol için kilo alırım” şeklinde konuştu.

“ÇALIŞMALARIM DEVAM EDECEK”

Son dönemde kariyeri dışında estetik iddiaları ve imaj değişiklikleriyle de çok konuşulan ünlü isim, “Kendime bakmayı seven biriyim. Bu anlamda çalışmalarım devam edecek” ifadelerini kullandı.

‘Hunharca öpüştük’ demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin aşk mı yaşıyor?
PaYLaŞşşş