Billie Eilish’ten sarı saç itirafı: İnsanlar bana karşı tutumlarını tamamen değiştirmişti

Genç yaşta şöhrete kavuşan ve ergenliğinin büyük bir kısmını kamuoyunun gözleri önünde geçiren Billie Eilish, zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Giyim tarzıyla da adından söz ettiren şarkıcı, takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı.

20 yaşındaki ünlü isim, hayranlarıyla Instagram’da yaptığı soru-cevap etkinliğinde çocukluk aşkının Sarah Michelle Gellar olduğunu açıklamıştı. ‘Buffy the Vampire Slayer’ yıldızı da Eilish’in beğenisini yanıtsız bırakmamıştı.

Yedi Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Billie Eilish, saçlarını değiştirdi. Yeşil ve siyah renkli saçlarıyla tanınan şarkıcı, geçtiğimiz yıl sarışın oldu.

“BU YÜZDEN BU KADAR UÇLARA GİTTİM”

20 yaşındaki Eilish, o dönem hakkında “Sarışınken kendimi bir dakika bile seksi hissetmedim” dedi. Moda ve yaşam dergisi Highsnobiety’ye konuşan Eilish şunları söyledi:

Alıntı Metni

Ünlü şarkıcı, “Ne istersem onu yapabileceğimi kanıtlamaya çalışıyordum. Artık ister maskülen, ister feminen görünebilirim ve manşet olmaz” diye devam etti.

Billie Eilish, cinsel içerikli videolara maruz kaldıktan sonra kabuslar gördüğünü söyledi

REKOR BEĞENİ

Eilish’in Mart 2021’de platin sarısı saçlarını Instagram’da paylaştığı fotoğrafı 6 dakikada 1 milyon beğeni almıştı. Fotoğrafın bugün itibarıyla (2 Aralık) 22 milyondan fazla beğenisi var.

Ünlü şarkıcı birkaç ay sonra da Vogue UK’e yeni saçları ve seksi kıyafetleriyle alışılmışın dışında pozlar vermişti. Eilish, o röportajında “sarışın olmayı sevdiğini” söylemişti.

Billie Eilish herkesten gizlediği dövmesini paylaştı

20 yaşındaki şarkıcı en son ünlü müzik grubu The Neighbourhood’un solisti 31 yaşındaki Jesse Rutherford’la ilişkisiyle gündeme gelmişti. Rutherford’la arasındaki yaş farkı eleştirilen Eilish, olumsuz tepkilere erkek arkadaşıyla kırmızı halıdaki samimi pozlarıyla cevap vermişti.

PaYLaŞşşş