Aslı Bekiroğlu ambulansta yatmış! ‘Ciddi bir rahatsızlık yaşadı’

29 Haziran 2007 tarihinde Bodrum’a beş km mesafedeki Torba Kavşağı’nda trafik kazası geçiren, kaldırıldığı hastanede beş gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra 4 Temmuz 2007’de hayatını kaybeden şarkıcı ve söz yazarı Barış Akarsu’nun hayat hikayesini anlatacak olan filmde oynayacak isimler biri de son dönemin popüler oyuncularından Aslı Bekiroğlu olmuştu.

“NE DİYEYİM BAŞI SAĞ OLSUN!”

Geçtiğimiz aylarda bir ödül törenine katılan Bekiroğlu, kadrosunda yer alacağı film hakkında konuşarak, filmde Akarsu’nun kız arkadaşını Zeynep’i canlandıracağını söylemişti. Muhabirlerin, “Barış beyin trajik bir ölümü oldu, ne söylemek istersiniz?” sorusuna Aslı Bekiroğlu gülümseyerek, “Ne diyeyim hayatım, başı sağ olsun ne denir? Tövbe yarabbim” yanıtını vermişti.

ÖZÜR DİLEDİ, PROJEDEN AYRILDI

Bu sözleri tepki çeken oyuncu, gelen eleştirilerin ardından ise Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu, özür dileyerek rol alacağı filmden ayrıldığını duyurmuş ve paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni
Aslı Bekiroğlu: Linç girişimlerine alıştık artık!

“ÇOK EĞLENİYORUZ”

Tüm bunların ardından 27 yaşındaki Bekiroğlu, yeni film projesinin setinde yaşadığı bir sağlık sorunuyla gündeme geldi. Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Gürgen Öz ve Burçin Abdullah paylaştığı ‘Sıkı Dostlar’ filminin çekimler için Şile’de bulunan ekibi; basın mensuplarının soruların yanıtladı.

Çekimlerin çok keyifli geçtiğini belirten oyuncular, “Çok eğleniyoruz, gayet güzel, nazar değmesin. Kahkahası çok bol set” ifadelerini kullandılar. Hakan Meriçliler, “Sette başınıza gelen enteresan bir olay oldu mu?” sorusu karşısında, Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı büyük sağlık probleminden bahsetti.

“SAHALARA GERİ DÖNDÜ”

Meriçliler, “Aslında bu filmde enteresan şeyler olduğunu soruyorsunuz. Biz yola beraber çıkarken ve film başlamak üzereyken Aslı belinden su aldırdığı için bir rahatsızlık yaşadı. Burada ambulansta bir gün yattı. Ambulansta öyle duruyordu, içimiz parçalandı. Ondan sonra Aslı ile yola devam edilemeyeceği gibi bir durum söz konusu olduğu için filme 1-2 gün ara verdik. Sonra ‘yeni bir oyuncu değişikliği olmalı mı olmamalı mı?’ derken asla ve asla vazgeçemeyeceğimiz için tekrar Aslı sahalara geri döndü. Öyle bir enteresan durum yaşadık” dedi.

Aslı Bekiroğlu, bu açıklama üzerine sağlık durumu ile ilgili soruya; “Şimdi çok şükür iyiyim” derken söze giren Gürgen Öz, “Uyuyordum, uyandım bir baktım ki dönmüş… Filmin WhatsApp grubu var. Bir baktım ki sabah ‘Kral geri döndü’ diye mesaj atmış” ifadeleriyle seti kahkahalara boğdu.

Aslı Bekiroğlu: Oyunculukta sınırlarım yok!
PaYLaŞşşş