Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti!

Aslıhan Doğan, ‘Experience of Romance 2024’ isimli gelinlik koleksiyonu tanıtımında objektiflere yansıdı. Siyahlar içindeki sosyetik güzel, “Defile sonrası salaş bir balıkçıya gideceğimiz için topuklu ayakkabı giymedim. Rahat giyinmeyi tercih ettim ve tüylü terliklerimle geldim. Aslında topuklu ayakkabılarla da rahat edebiliyorum” dedi.

YAZLIK KOLEKSİYON HAZILAYACAK

Yeni bir koleksiyon hazırlığında olduğunu dile getiren Doğan, geçmişte küçük bir kapsül koleksiyon hazırladıklarını ve olumlu geri dönüşler aldıklarını, bu sezon ise tarzını yansıtan yazlık bir koleksiyon üzerinde çalıştığını söyledi.

93 bin TL’lik hırka olay olmuştu! ‘Herkes kendi önündeki tabağa bakmalı’

“TEKRAR GELİNLİK GİYMEM”

27 Şubat’ta Arda Turan ile 7’nci evlilik yıldönümlerini kutlayacaklarını açıklayan Aslıhan Doğan, “10’uncu yılımızda dostlarımız ve ailelerimizle bir davet düzenlemeyi düşünüyoruz. “Tekrar gelinlik giymem ama özel yıl dönümleri kutlanmalı” şeklinde konuştu.

“ARDA’YA TAKIM ELBİSE ÇOK TAKIŞIYOR”

Eşinin giyim tarzına fazla müdahale etmediğini belirten 38 yaşındaki güzel, “Arda’ya takım elbise çok yakıştırıyorum. Beyaz gömlek ve siyah klasik takım tercihimiz. Zaten klasik çizgileri seviyorum” ifadelerini kullandı.

Bebeğini kaybetmişti! Aslıhan Doğan hastane çıkışı görüntülendi
PaYLaŞşşş