Ebru Şancı’dan eğlenceli paylaşım! ‘Kocama ayağımı öp demişimdir’

Manken Ebru Şancı ile futbolcu Alpaslan Öztürk, 2015 yılında Eskişehir’de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikâha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti.

Mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

Evlendikten sonra podyumlara veda eden ve magazin programı sunuculuğu yapan Şancı, 957 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık eşine takılarak, takipçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor.

GORİL VİDEOSU PAYLAŞTI

Ünlü isim, son olarak Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı bir videoyla gündeme geldi.

İki gorilin videosunu paylaşan ünlü isim, yazdığı “Kocama ‘sen de benim ayağımı öp’ demişimdir” notuyla görenleri güldürdü.

“ÖZELLİKLE MAÇTA ÇİĞNİYOR”

Öte yandan geçtiğimiz sene 2. Sayfa’ya konuk olan eski manken, futbolcu eşinin maç sırasında çiğnediği sakıza takıldığını itiraf etmişti.

Ebru Şancı eşinin taklidini yaparak “Bir sakız çiğniyor ay nefret edersin sakızdan. Özellikle maçta çiğniyor. Nasıl çiğniyor öyle itici… O sakıza takıyorum, maçta mesaj atıyorum o sakızı çıkar diye. Sanki beni görecek” dedi.

Alpaslan Öztürk’ten Ebru Şancı’ya yıl dönümü çiçeği: Huzurun kara günü!
Ebru Şancı’dan Alpaslan Öztürk’e: Normal değil bu herif!
PaYLaŞşşş