MÜGE ANLI KİMİNLE EVLENİYOR? ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KAÇ YAŞINDA, KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı kiminle, ne zaman evleniyor? Canlı yayında evleneceğini açıklayan Müge Anlı’nın hayranları müjdeli habere sevindi. İşte Müge Anlı’nın evleneceği kişi hakkında merak edilen ayrıntılar.

MÜGE ANLI EVLENİYOR PROGRAMDA DUYURDU

Müge Anlı canlı yayında şunları söyledi; “Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim” Anlı sözlerin devamında ise; “Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim” ifadelerini kullandı.

2. SAYFA NİKAH TARİHİNİ DUYURDU

2.Sayfa’da yer alan habere göre geçtiğimiz günlerde yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Çift, aile arasında gerçekleşecek sade bir tören ile evlenecek.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha önce Adana’da da aynı görevde bulunmuştur.

PaYLaŞşşş