Kaan Tangöze dengesini kaybedip düştü! Kıvılcım Ural yer bulamayıp ayakta kaldı

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıl önce nikah masasına oturduğu şarkıcı Kıvılcım Ural’ın mutlu birlikteliği devam ediyor. Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural ile evliliğinden İlayda,Seçkin Piriler ile evliliğinden de Hakan ve Volkan adında iki çocuğu buluyor.

SÜPER BABA KAAN

Tangöze, geçtiğimiz haftalarda çocukları İlayda (3), Hakan (11) ve Volkan (7) ile sinemaya gitmişti. Eski eşi Seçkin Piriler ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları Hakan ve Volkan ile Kıvılcım Ural’la kızları İlayda’nın bir dediğini iki etmeyen Kaan Tangöze, filmden önce çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu almıştı. İlayda bir an olsun babası Tangöze’nin yanından ayrılmazken, filmi izleyeceği için heyecanlı olması dikkat çekmişti.

‘AŞIĞIM SANA’

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, son olarak Arnavutköy sıkışan trafikte objektiflere yansımıştı. Araçlarının içinde yüksek sesle Coşkun Sabah’ın ‘Aşığım Sana’ isimli şarkısını dinlediği duyulan ikili, görüntülendiği fark edince paniklemişti.

Üç çocuk babası Tangöze, müziğin sesini kısıp tebessüm ettiği sırada; 30 yaşındaki Kıvılcım Ural ise gözlüğünü takmaya çalıştı.

Kıvılcım Ural isminin hikayesini anlattı!

DOĞUM GÜNÜNE KATILMADI

Öte yandan Seçkin Piriler, geçtiğimiz eylül ayında 11 yaşına giren oğlu Hakan için bir doğum günü partisi düzenlemişti. Bu mutlu anları sosyal medya hesabından paylaşan Piriler, “Hakan 11 yaşında. Bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize çok teşekkür ederiz” diye yazmıştı.

Kaan Tangöze’nin ise oğlunun doğum gününe katılmaması dikkat çekmişti.

EŞİNİ DİNLEYEME GELDİ, AYAKTA KALDI

Duman Grubu önceki akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda muhteşem bir konser verdi.Eşini dinlemeye gelen Kıvılcım Ural ise konserde yer bulamayınca ayakta kaldı. Sahne önünde ayakta izleyen Ural, belli etmese de morali bir hayli bozuldu.

HOPARLÖRÜN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Tangöze, şarkısını okurken dengesini kaybedince arkasında bulunan hoparlörün üzerine düştü. Kendisini hemen toparlayan Tangöze, şarkısını söylemeye devam etti. Duman Grubu Harbiye’yi dolduran binlerce hayranı ve sevenleri ile birlikte hep bir ağızdan şarkılarını söyledi.

Kaan Tangöze’ye trafik cezası!
PaYLaŞşşş