İstanbul’da konser veren Halsey: Burası benim evim gibi!

Uzun süredir ABD’de yaşayan Türk sevgilisi, senarist Alev Aydın’dan Ender Ridley adında bir erkek çocuğu olan Halsey, kariyeriyle olduğu kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiriyor. Zaman zaman yaptığı Türkeç yorumlarla gündem olan şarkıcı, birkaç ay önce bir yaşına basan oğlunun doğum gününü kutlamıştı.

“BABAN VE BEN SENİ ÇOK SEVİYORUZ”

Peş peşe Ender’in karelerini yayınlayan şarkıcı, paylaşımına; “Benim minik bebeğim bugün bir yaşında! Zaman uçuyor ve ben bu uçağı indirmek istiyorum, kalıcı olarak. Baban ve ben seni çok seviyoruz. Akıllısın, kararlısın, tatlısın, meraklısın ve komiksin. Beni bulduğun için çok şanslıyım Ender Ridley!” notunu düşmüştü.

“AYNI BABASI”

Halsey’nin mesajında ‘baba’ kelimesini Türkçe yazması ise, hayranları tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Türk takipçileri, şarkıcının bu gönderisine “Aynı babası”, “Doğum günün kutlu olsun Ender, seni seviyoruz” ve “İyi ki doğmuşsun göz bebeğimiz” gibi yorumlar yapmıştı.

“Bir kolumda oğlumu tutacağım, diğer kolumla tüm gücümle savaşacağım!”

İSTANBUL’DA KONSER VERDİ

DNA’sında yüzde 11 Türk geni bulunduğunu söyleyen Halsey, 3 Eylül Cumartesi günü Türkiye’de konser verdi. Küçükçiftlik Park’ta binlerce kişiyle buluşan Halsey, konser esnasında Türkçe konuşarak “Uzun süre bekledim” dedi.

Halsey, bir ara hayranlarına, “Ne haber? Nasılsınız? Uzun süre bekledim, seni çok özledim” sözleriyle hitap etti. İstanbul’a konser vermeye davet üzerine değil, kendi isteğiyle geldiğini belirten şarkıcı, “Ben hayranlarımı tanıyorum” dedi.

KONSERDEN KARELERİ PAYLAŞTI

Halsey, konserde çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Dünyaca ünlü şarkıcı, bir de teşekkür mesajı yayımladı.

27 yaşındaki şarkıcı, İngilizce olarak, “İstanbul’da yaklaşık 20 bin kişi vardı. Şoktayım. En sevdiğim şehirlerden birinde ilk konserimi kapalı gişe yaptığınız için teşekkür ederim. Harikaydınız” diye yazdıktan sonra, Türkçe olarak “Burası benim evim gibi” ifadelerini kullandı.

HAYRANLARINI KIRMAMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz sene Alev Aydın’ın babasını ziyaret etmek için ikinci kez Türkiye’ye gelen Halsey, sevenlerini de kırmamıştı. Kendisini tanıyarak yanına gelen hayranlarıyla adeta sarmaş dolaş olan şarkıcı, fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti. Objektiflere poz veren Halsey’nin neşeli halleri ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Halsey hastaneden paylaştı
PaYLaŞşşş

Yorumlar kapalı.