HABERLER: Kaan Yıldırım: Pınar tabii ki ailemle tanıştı!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Oyuncu Kaan Yıldırım ve meslektaşı Pınar Deniz, aşk yaşadıkları iddiasıyla magazin gündemine gelmiş; gündem olan haberlerle ilgili sessizliğini koruyan ikili, geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da gerçekleşen Melike Şahin konserine el ele gelerek, birlikteliklerini ilan etmişti.Deniz ve Yıldırım, “Her şey çok güzel gidiyor. Gördüğünüz gibi daha fazla yorum yapmamıza gerek yok, çok mutluyuz” demişti.

“ÖZGE ATIŞTA ÇOK İYİ”

Yeni dizisindeki partneri Özge Gürel ile önceki gün görüntülenen Yıldırım, “Birbirimizi çok seviyoruz, birbirini seven, tanıyan çok eski arkadaşlarız. Oyuncular olarak projenin içinde bir parçayız.Elimizden geleni yapıp, güzel bir iş çıkaracağımıza inanıyorum. Bol bol aksiyon sahneleri olacak. Bunun için eğitimlere başladık. Özge atışta çok iyi” şeklinde konuştu.

‘Hande Erçel ne söylüyorsa doğrudur’

“PINAR HAYATIMDAKİ EN ÖNEMLİ İNSANLARDAN BİRİ”

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hamlesi ile “Yıldırım Ailesi’ne girdi” yorumlarına neden olmuştu. Güzel oyuncunun, Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım ile takipleşmeye başlaması hayranlarının dikkatinden kaçmamıştı.

Yakışıklı oyuncu, ablası Nilüfer Hanım’ın sevgilisini Instagram hesabından takibe alması hakkında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“ÇOK ÖZEL KONULAR”

Kaan Yıldırım, basın mensuplarının evliliği ima eden sorusu üzerine ise “Bu konular çok özel konular, kendi içimizde yaşayalım. Bu kadar kameranın olduğu yerde bunları konuşmayalım” dedi.

Maslak’ta Demet Akbağ’ın tiyatro oyunu olan ‘Aydınlıkevler’i izlemeye giden ünlü çift, “Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Hayatımızı yaşıyoruz. Bizim için her şey çok güzel” diyerek, şu an evlilik düşünmediklerini belirtmişlerdi.

AŞK POZU

35 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Pınar Deniz ile romantik karesini kalp emojisiyle paylaşmıştı. 200 binden fazla beğeni alan gönderiye; takipçilerinden “Çok yakışıyorsunuz”, “Maşallah”, “Çok şekerler” şeklinde övgü dolu yorumlar gelmişti.

O Ses Türkiye’ görüntüleri dikkat çekti
PaYLaŞşşş