Seda Sayan: Yumurtalarımı NFT olarak satabilirim!

Sürpriz şekilde müzisyen Çağlar Ökten ile dünyaevine giren Seda Sayan’ın mutlu evliliği devam ediyor. Sosyal medya hesabından aşk oldu pozlar paylaştığı eşiyle romantik bir tatil yapıp, İstanbul’a dönen şarkıcı, ‘çocuk’ sorusuna verdiği yanıt ve sonrasında yaptığı açıklama ile günlerdir magazin gündeminden düşmüyor.

“ARTIK TORUNUMU SEVMEK İSTİYORUM”

1995 yılında boşandığı eski futbolcu Sinan Engin ile evliliğinden 32 yaşında bir oğlu olan Seda Sayan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

Yumurtalar fiziki olarak satılmayacak. Yani bu yumurtaları kullanarak kimse çocuk sahibi olamayacak. Yine de kimlerin NFT’ye talip olacağı şimdiden merak konusu.

Sinan Engin: Hanım duymasın

“ÇOCUK İŞİ BİTMİŞTİR”

Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte Etiler’de bir mekanın açılışına katılan Seda Sayan, “Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Benim bir yavrum, Çağlar’ın da bir yavrusu var. Böyle bir düşüncemiz yok” yanıtını vermişti.

Ünlü şarkıcı, daha sonra yaptığı açıklamada ise “Yumurtalarımı dondurtmuştum. Eğer Çağlar’ın çocuğu olmasaydı doğururdum ama 12 yaşında bir oğlu var, çocuk işi bitmiştir” ifadelerini kullanmıştı.

‘Gözümün nuru’

YEDİ EVLİLİK YAPTI

Ünlü şarkıcının Rıdvan Kılıç, Soner Yapcacık, Tuncay Kıratlı ve Gökhan Şükür’le evlilikleri bir yılda bitti. Onur Şan’la iki yıl evli kalan Seda Sayan’ın sadece Sinan Engin’le evliliği beş yıl sürdü. Sanatçı, “Çocuğumun babası (Sinan Engin) hariç kalan evliliklerimi saymıyorum” demişti.

PaYLaŞşşş