HABERLER: Didem Soydan’dan ‘Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’ açıklaması

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra adı Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Bir süredir birlikte görüntü vermeyen ve sosyal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çift ayrıldı. Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının haberine göre; güzel oyuncu, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’le yollarını ayırdı. Serenay Sarıkaya’nin, ayrılıkla ilgili yakın çevresine; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenildi.

‘Şahmeran’ adlı dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddiası magazin kulislerine bomba gibi düştü. Sarıkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Deniz ile aşk yaşadığına ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Güzel oyuncu, “Hakkımda çıkan iddia doğru değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden iddialar üretmeyin” ifadelerini kullandı.

“NE AÇIKLADILARSA DOĞRUDUR”

Didem Soydan, önceki gün Nişantaşı’ndaki Must adlı mekan çıkışında görüntülendi. Nişantaşı’nda ikinci dükkanı açtıklarını söyleyen Soydan, ticari hayatının güzel gittiğini dile getirdi. Önceki günlerde sevgilisi Burak Deniz’in Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığına dair haberler de gündeme gelmişti. Yazılan haberler ile alakalı Serenay Sarıkaya cephesinden gerçeği yansıtmadığına dair bir açıklama yapılmıştı ancak bu iddialar hakkındaki sorulara manken, “Konuşmak istemiyorum. Ne açıkladılarsa doğrudur” yanıtını verdi.

Burak Deniz’den Didem Soydan itirafı!

“KESİNLİKLE ÖYLE BİR İNSAN DEĞİL”

Soydan, sevgilisi Burak Deniz’in geçtiğimiz günlerde Adana’daki bir otelde Nilperi Şahinkaya’ya küfür etmesi ve olayın mahkemeye gitmesi durumu ile alakalı ise, “Kendisi de çok üzgün. Gerekli açıklamayı da yaptı zaten. Bu durum günlük hayattaki moduna da yansıdı. Kesinlikle öyle bir insan değil” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

‘Şahmeran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in, geçtiğimiz hafta gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştığı iddia edilmişti. Şahinkaya’nın oturduğu masaya giden Deniz’in, oyuncuya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürülmüştü. Küfür sonrası Yusufi’nin, Burak Deniz’in üzerinde yürüdüğü, araya Yusufi’nin arkadaşının girdiği belirtilmişti. Çevredekiler Burak Deniz’i uzaklaştırırken, Nilperi Şahinkaya’nın da kaldığı oteli değiştirdiği öğrenilmişti.

“ÖZÜR DİLERİM”

Yaşananların ardından Burak Deniz, sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınlayarak özür dilemişti. Oyuncu, şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni


“KONU YARGIYA TAŞINDI”

Önceki gece bir partiye katılan Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi, konuyla ilgili soruları yanıtladı. Yusufi ile bir davete katılan Şahinkaya, “Konu yargıya taşındı. Gerekli açıklamaları yaptık. Bu konu ile alakalı daha fazla konuşmak istemiyorum” dedi.

Burak Deniz’den Deniz Işın sorusuna tepki!
PaYLaŞşşş