Hadise hazırlık anlarını paylaştı! ‘Sette eğlenceli gün’

Şarkıcı Hadise, sessiz sedasız dünyaevine girdiği Mehmet Dinçerler ile birlikteliğini üç hafta önce anlaşmalı olarak tek celsede bitirmişti. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü popçu, geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitmişti.

Bol bol yorgunluk atan Hadise, paylaşımına “Hadise, Londra’da” notunu düşmüştü. Bazı karelerde makyajsız olması dikkatlerden kaçmayan ünlü şarkıcıya; binlerce beğeni ve “Bu ne güzellik”, “Su gibisin”, “Her hali güzel” gibi yorumlar gelmişti.

“OLAĞANÜSTÜ BİR KADIN”

22 Ekim tarihinde de 37 yaşına basan Hadise Açıkgöz, doğum gününü sevdikleriyle kutlamıştı. Doğum günü partisine ise ünlü şarkıcının dekoltesi ve dev pastası damga vurmuştu. Keyifli anlarını yayınlayan Hadise, paylaşımına; “İyi ki doğdun ben. Fenomen olarak bir kadınım. Olağanüstü bu kadın benim” notunu düşmüştü. Ünlü isme yakın çevresinden çok sayıda tebrik mesajı gelmişti.

Biten evliliğin ardından Hadise’den yeni pozlar

“KIZ KARDEŞLER EN İYİ HEDİYEDİR”

Instagram hesabı üzerinden kendisine gelen doğum günü mesajlarını yayınlayan Hadise, bu mesajlar arasına kardeşi Derya Açıkgöz’den gelen paylaşımları da eklemişti.

Çocukluk yıllarına ait fotoğraflarla ablasının doğum gününü kutlayan Derya Açıkgöz, paylaştığı kareye; “Kız kardeşler en iyi hediyedir. Benim için çok şey ifade ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun” notunu düşmüştü.

Hadise’ye erken doğum günü sürprizi!

SET POZLARI

Son günlerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Hadise, set pozlarıyla dikkat çekti. Hazırlık anlarını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, saçı ve makyajı bittiğinde de aynada selfie çekti. Hadise, yayınladığı fotoğrafa;’Sette eğlenceli gün’ notunu düştü. Pembe ceket ve pantolon takımı çok beğenilen ünlü şarkıcının paylaşımları büyük ilgi gördü.

PaYLaŞşşş