65 yaşındaki Sharon Stone’dan bikinili poz

‘Basic Instinct’ (Temel içgüdü) filmiyle şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında ilk kez tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü yıldızın meme dokusunu sarmıştı. Ünlü oyuncu, tam iyileştiğini düşündüğünde beyin kanaması geçirmiş ve ardından felç olmuştu.

Stone, yıllar sonra bir bağışıklık sistemi hastalığı yüzünden çocuk sahibi olamadığını, tam dokuz kez düşük yaptığını açıklamıştı.

YANLIŞ TEŞHİS KURBANI!

Instagram hesabından üç milyondan fazla takipçisine seslenen Stone, geçtiğimiz sene kasım ayında ise aldığı bir yanlış teşhisin kurbanı olduğunu itiraf etmişti. Vücudunu bir kez daha tümör saran oyuncu, “Büyük bir fibroid tümörünü çıkarmak için ameliyat olacağım” demişti.

İKİNCİ DOKTOR SAYESİNDE ÖĞRENDİ

Daha önce de yanlış teşhis aldığı için yaşadığı sancılı süreci paylaşan Sharon Stone, bu teşhis ve sonucunda uygulanan yanlış operasyondan sonra korkunç ağrılar çekmeye devam edince, ikinci bir doktordan görüş aldığında gerçekte vücudunda büyüyen bir tümör olduğunu öğrendiğini anlatmıştı.

BİKİNİLİ POZU GÜNDEM OLDU

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan ünlü oyuncu Sharon Stone, geçen yıllara inat güzelliğini birkez daha gözler önüne serdi.

65 yaşındaki Stone, evin içinde bikiniyle verdiği pozunu “Yaza hazırım” notuyla Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun pozu sosyal medyada gündem oldu.

Sharon Stone: Servetimin yarısını kaybettim!
Sharon Stone’u da devlet kurtardı!
PaYLaŞşşş