Fahriye Evcen-Burak Özçivit’in Nişantaşı turu! ‘Her boşluğunda beraberiz’

UMUT ÜNVER/ Milliyet
Ünlüler dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilenFahriye Evcen ile Burak Özçivit, yaklaşık beş yıl önce dünyaevine girmişti.2019’da oğulları Karan’ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, şimdilerde ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor. Bir kez daha baba olacak olan Özçivit, geçtiğimiz aylarda”Neler hissediyorsunuz?” sorusuna; “Biz de yeni öğrendik, inanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım, farkında olmadan kapalı yola girdim” yanıtını vermişti.

“KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM”

Mutluluğu yüzlerine yansıyan ikiliden Burak Özçivit, “Daha haberi yeni aldık. ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullanmıştı.

CANI İNCİR VE KIZILCIK ÇEKTİ

Hamilelik sürecini dinlenerek geçiren Fahriye Evcen,sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Geçtiğimiz aymeyve aşeren oyuncu, gece saat 03:26’da içinde incir ve kızılcık olan meyve tabağını, şaşkın yüz emojisi ile Instagram’dan yayınlamıştı.

Burak Özçivit’in balmumu heykeli sosyal medyada gündem oldu

TATİL GÜNÜNDE EŞİYLE GEZMEDE

Bir süredir ortalarda görünmeyenFahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Hayli keyifli olduğu görülen çift, gazetecilerle selamlaştıktan sonra ayaküstü soruları yanıtladı.

İzinli gününü eşiyle geçirdiğini söyleyen ‘Kuruluş Osman’ dizisinin yıldızı Burak Özçivit, “Dün yeni sezonunun ilk yayını vardı. Bugün de tatil, Fahriye’yi dışarı çıkardım. Uzun zaman sonra geziyoruz” dedi. İkili, bu sırada kendilerine gösterilen yoğun ilgiye karşılık vererek, hayranlarının fotoğraf çektirme talebini geri çevirmedi.

Yoğun çalışma mesaisiyle alakalı konuşan Özçivit, “Çalışıyoruz, koşturuyoruz. Çok vaktimiz olmuyor ama bir günün içerisine hepsini değerlendirmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

İkinci kez anne olmak için gün sayan Fahriye Evcen ise gazetecilerin, “Yoğun tempoda dizi ve reklam anlaşmalarının yanı sıra seyahatlerinden memnun kalıyor musunuz?” sorusuna kahkaha atarak, “Vakit ayırmaya çalışıyor. Her boşluğunda beraberiz” yanıtını verdi.

Burak Özçivit’ten Karan paylaşımı

“HAMİLELİK ÇOK GÜZEL GEÇİYOR”

Hamileliğin iyi geçtiğini söyleyen Evcen, “Dinlenmedeyiz bu ara, hamilelik çok güzel geçiyor” dedi. Karan’ın duruma alıştığını söyleyen Evcen’e doğum sonrası ne yapacağı sorulunca, “Bir süre çalışmayacağız tabii doğum olsun bir bakacağız” şeklinde konuştu.

“ARTIK SAÇMALAMAYIN”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda beş yıllık evlilikte kriz çıktığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre; eşi ve kayınvalidesiyle kavga eden Evcen, ipleri koparmışı ve evi terk etmişti.

Fahriye Evcen yerinden kalkmadı

Haklarında çıkan haberlerin ardından ikiliden yalanlama gelmişti. Karan adını verdikleri üç yaşında bir oğulları olan oyuncu çiften Burak Özçivit, sosyal medya hesabından kalp emojisiyle birlikte aşk pozu yayınlamıştı. Fahriye Evcen ise aynı poza, “Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın” notunu düşmüştü.

PaYLaŞşşş