Haberler: Sevim Emre’nin gençlik fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Aslen Eskişehirli olan Sevim Emre, 2 Temmuz 1944 tarihinde dünyaya geldi. 1963 yılında güzellik yarışmasına katıldı ve birincilik elde etti. Beyrut’ta gerçekleşen güzellik yarışmasında ise Türkiye’yi temsil eden Sevim Emre, Avrupa 4’üncüsü seçildi.

Güzellik yarışmalarında elde ettiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Sevim Emre, sinema kariyerine adım attı. İlk oyunculuk deneyimini 1961 yılında rol aldığı ‘Kızıl Vazo’ isimli filmle yaşarken, daha sonra birçok filmde kamera karşısına geçti. Sevim Emre, 1974 yılından bu yana usta sanatçı Orhan Gencebay ile beraberliklerini büyük bir uyum ve mutluluk içinde sürdürüyor.

‘Herkes çok şaşıracak’

“ALEYNA SANDIM”

78 yaşındaki Sevim Emre, aktif şekilde kullandığı, 1.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından önceki gün mayolu bir gençlik fotoğrafını paylaştı. Fulden Uras ve Ebru Polat gibi ünlü isimlerin yorum yaptığı o kareye Demet Akalın da kayıtsız kalmadı.

Takipçilerini yıllar öncesine götüren Sevim Emre, “Aleyna (Tilki) sandım” mesajını yazan ünlü şarkıcıya, kalp emojisiyle birlikte “Demetçim çok tatlısın” yanıtını verdi.

‘Bu rakam doğru değil’
PaYLaŞşşş