Türkiye’nin kanalı Kanal D

HÜSEYİN ALTUN- Türkiye’nin kanalı Kanal D, önceki akşam Kemer Country Orman Evi’nde yeni yayın dönemi lansmanını gerçekleştirdi. ‘Yargı’, ‘Camdaki Kız’, ‘Üç Kız Kardeş’, ‘Seversin’ ve ‘Arka Sokaklar’ dizileri ile geçtiğimiz sezona damga vuran, yeni yayın döneminde de ‘O Kız’ ve günlük dizi ‘Aşk ve Umut’u ekrana getirecek olan Kanal D’nin bu özel gecesine Demirören Medya yöneticileri ve çalışanları, dizi oyuncuları, ekipleri, program sunucuları, haber spikerleri, influencerlar, medya ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı’nın konuklara “Hoş geldiniz” konuşması ile başlayan gece, Radyo D sunucusu Ceyhun Yılmaz ile devam etti. Kanal D yeni sezon tanıtım filminin yayınlandığı akşamda TriOnStage, Alya ve Grup Suxe en sevilen şarkıları seslendirdi.


‘Setimiz, ev gibi’

‘Seversin’ dizisinin oyuncusu Burak Yörük, “Bir aile sıcaklığı var, evimize gider gibi setimize gidiyoruz” diye konuştu.

‘Bizi izlemeye devam edin’

Kanal D’nin reyting rekorları kıran ‘Yargı’ dizisinin oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu da geceye katılanlar arasındaydı. İkili, “İkinci sezona birbirini tanıyan bir ekip olarak başladık, bu bizim için rahatlık. Harika bir sezon geçireceğiz, bizi izlemeye devam edin” dedi.
PaYLaŞşşş